Cooper and Hunter Yetkili Satıcı

Kanada menşeli bir Dünya Markası olan Cooper&Hunter İklimlendirme konusundaki yirmi yılı aşkın deneyimi, sağlam alt yapısı ve Teknik özellikleri bakımından en üst düzeyde bir Teknoloji takipçisi olduğu için bugün Avrupa Ülkelerinde “en çok satan klima” olarak bilinmektedir.
Ülkemizde bu sezon faaliyetlerine başlayan Cooper&Hunter, Türkiye Genel Distribütörü olarak şirketimizi yetkilendirmiş olup, birçok komşu ülkelerinin satışları da şirketimiz üzerinden gerçekleştirilecektir.

Tüm klima tip ve modellerini içeren büyük ürün yelpazesi ile, özellikle Balkanlardaki birçok büyük tesis ve kurumun İklimlendirme Projelerinde Cooper&Hunter adını görebilirsiniz.
Split klima, Kaset Tipi klimalar, Ayaklı (Salon Tipi), Çatı arası/Kanallı klimalar, Yer-Duvar Tipi klimalar, VRF ve tüm Merkezi sitem klimalarla bu sezon pazara girmeye hazırlanmaktadır. İlk Etapta Inverter klimalar ve 410 gazlı on/off tipi klimalarımız gelmektedir.

Inverter klimalarımızın Wifi donanımlı olmaları da evinize veya işyerinize uzak bir yerden bile cep telefonunuzla ortamı soğutma/ısıtma imkanının sağlamış olmaktadır.
Kaliteyi ekonomik şartlarda sunmakta olan Cooper&Hunter ++A++ değerdeki özellikleriyle çok az elektrik sarfiyatıyla çok yüksek verim alacağınız ürünleri pazarımıza sunmaktadır.
Ürünlerimiz sadece yetkili Satış Bayilerimiz aracılığıyla satılmaktadır.

Yatırım Tutarı ₺10,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05350138778Üye: Gülay Çalım

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.