İskair Bayilik

İskair Bayilik Bilgileri

Havalandırma sektörü için havalandırma cihazları üretmekteyiz.

Havalandırma sistemleri için montaj ve satış yapan mevcut firmalara bayilik verilecektir.

Çatı fanları için 22 farklı model.

2000m3/h ile 30,000m3/h arası debilerde 200 pascal basınç ile 1500 pascal basınç aralığında Türkiyede üretilen en yüksek basınçlı çatı fanları.


Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 1500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 150000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 80000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 200000TL
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, İskair firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

şirketimizin temelleri 1999 yılına dayanmaktadır. ilk kuruluş yıllarımızda ısıtma soğutma ve havalandırma sektörü için üretim ve montaj faliyetlerinde bulunduk. gelişen ticari pazarımızla birlikte müşteri hedef kitlemizin artması ve müşteri talepleri doğrultusunda makanik sistemler için
anahtar teslim projelere geçiş yaptık. türkiye genelinde birçok büyük kuruluşun mekanik işlerini üstlenerek anahtar teslim olarak müşterilerimize teslim ettik. bu projeler içinde türkiyenin ilk 500
sanayi tesislerine giren pek çok firma ve sanayi yatırımı yer almaktadır. ayrıca bu güne kadar yurtdışında da pek çok projeyi anahtar teslim olarak teslim etmiş bulunmaktayız. son 5 yılda ihracata ağırlık vererek faliyetlerimize devam etmekteyiz.
bu günkü faliyet konusu firmamız ısk mühendislik ısıtma soğutma havalandırma sistemleri ltd şti halen faliyetlerine devam etmektedir. son yıllarda gelişen e-ticaret sistemi için uzun süre altyapı çalışması yaptıktan sonra www.iskair.com adresi üstünden e-ticaret sistemine geçiş yapmış bulunmaktayız. bu kapsamda bir çok marka ile sözleşmeler yaparak siz kullanıcılara en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmak için gayret sarfetmekteyiz. bu markalar kendi söktörlerinde önçü markalardır. kısaca bu firmalar nıcotra gebhardt-soler&palau-afs boru sanayi-sms tork –demkar-gmc menfez-mepa menfez-ıskair çatı fanı gibi birçok marka yer almaktadır.
önümüzdeki dönemde klima markaları ve buna bağlı pek çok üründe sistemizimde yer alıp siz kullanıcıların beğenisine sunulacaktır.
bizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. yaptığınız alışverişlerinizde en önemli konu güven duygusudur. alışveriş öncesi firmamız hakkında güven sorunu yaşıyorsanız hiç çekinmeden bizleri arayabilir ve gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
sizlere tüm çalışmalarınızda ve sosyal hayatınızda başarılar dilerim. sağlıkla kalın.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

bu sektörü seçme nedenimiz ilk çalışma hayatına bu sektör ile başlamamızdan kaynaklanmaktadır. bu sektöre girdikten sonra önce çalışma alanımızı sevdik sonra ekonomik nedenlerle bu sektörün bizim için daha iyi olacağını düşünerek bu sektörde devam ettik.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

tabiki her yatırımcı kendisi için en uygun bulduğu sektörü seçmelidir. bizim sektör gelişmekte olan bir söktör. dünya nüfüsü arttıkça çok daha yüksek yapılara ihtiyaç duyulmakta ve bu da yüksek ve kapalı yapılarda insan yoğunluğu için iklimlendirme ve havalandırma sistemlerini ön plana çıkarmaktadır. bizim sektör ısıtma soğutma ve havalandırma sektörü olarak ana başlıklar altında toplanmaktadır.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

genel itibariyle sektörümüzde %15 minumum max sizin iş bağşama ve pazarlama becerinize bağlı olarak çok yükseklere çıkmaktadır. kazancınız tüm masraflardan sonra hiç bir zaman %15 altına düşmez.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

öncelikli girişimcinin iş potansiyeline bakıyoruz. girişimci bizim kriterlere uyuyorsa sektörle ilgili ve bizim cihazalarla ilgili tüm teknik eğitimleri biz veriyoruz. girişimcinin ekonomik durumuna bakarak girişimciye konsinye ürün de veriyoruz. girişimci bu iş konusunda kendine güveniyorsa zaten bizim ürünleri gördükten sonra genelde bizden bir talepleri olmadan bayimiz olmaya başlıyor.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

bizim ürünlerin üretimine başlamadan önce piyasadaki ürünleri inceledik ve sektör için eksik yonlerini tesbit ettik. bizim cihazların sektör ürünlere göre çok yüsek bir ürün gamı olması. genelde 7/8 model üreten rakiplerimize karşı bizde 22 farklı standart model var. 22 farklı hava debisi ve 22 farklı basınç eğrisi mevcut. özel istek modelleride üretmemiz çok kolay. türkiyede üretilen çatı fanlarının en yüksek basınç eğrine sahip ürünler bizde yeralmaktadır.

İskair Bayilik Başvurusu

05336666530Üye: ALİ GÖREN

 

 

İskair Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; İskair Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

İskair Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

İskair Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.