Full Entegre Bayilik

Full Entegre Bayilik Bilgileri

E-ticaret yapan kobilerin sipariş süreçlerini kolaylaştırmak, iş yükünü azaltmak için pazaryeri entegrasyonumuz Fullentegre sizlerle! Fullentegre pazaryeri entegrasyonu sayesinde API ile alınan bilgileri analiz ederek çok daha işlevsel sonuçlar elde ediyoruz ve bu sonuçları tek panelde toplayıp siz değerli kobilerimizin hizmetinize sunuyoruz.

Fullentegre sayesinde ürünlerinizin faturalarınızı tek noktadan onlarca platforma hızlı ve kolayca kesebilir, fatura ve kargo işlemlerinin iş yükünü en aza indirebilirsiniz. Ayrıca Ürünlerinizi bir panelden ekleyip onlarca platformda kolayca paylaşabilirsiniz. Böylelikle zamandan ve iş gücünden tasarruf elde edebilirsiniz. N11, Hepsiburada,Trendyol, Gittigidiyor, EPttAvm, Çiçeksepeti, Hepsiburada ve tüm pazaryerlerine entegre sipariş ve fatura sistemi Fullentegre’ye geçin, işleriniz bize keyfini çıkarmak size kalsın!


Full Entegre Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 500TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 500TL
Minimum Nakit İhtiyacı 500TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 500TL
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
  • Eğitim Desteği
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Full Entegre Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05331308124Üye: MURAT ÖZDEMİR

 

 

Doğrulanmış Firma

Full Entegre Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Full Entegre Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Full Entegre Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Full Entegre Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.