GETWEB Bayilik

GETWEB Bayilik Bilgileri

Reklam, medya, bilişim ve yazılım alanlarında profesyonel düşünce yapısına sahip ekibimizle, “yeni nesil” bakış açımız ile siz değerli iş ortaklarımıza dürüst mizacımızla 2009`dan günümüze hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Sıra dışı yaklaşımla markalaşma sürecinizde gelişiminize şahit olmanız için sizi DB AJANS farkıyla Getweb deneyimini yaşamaya davet ediyoruz.

GETWEB ® KİMDİR?

DB AJANS bünyesinde hazır web tasarım ve bilişim hizmetlerinin basit ve kullanışlı teknolojinin özünü oluşturup, seçtiği alternatiflerle kendi imajınızı belirler. Reklam, Medya, Bilişim ve aracılık doğrularının arkasında duran bir anlayışla hareket eder. Estetik düşünce kapasitesini ve yaratma yeteneğini belirli bir disiplin ve amaç doğrultusunda kullanır.

Yarını bugünden planlamayı işinin ayrılmaz bir parçası olarak görür. Bayilik sistemiyle tüm Türkiye’de konumlanmak ister. 81 ilimize özel paket seçenekleriyle yeni iş ortakları arar, düşük bütçelerle kendi işinin sahibi olmak isteyenlere veya işini geliştirmek için yatırım yapan iş ortaklarına katkıda bulunur. Sizlerde avantajlı paketlerimizden faydalanıp, iş ortağımız olmak için acele edin ve şehrinizde veya bölgenizde söz sahibi olun. GETWEB ® işin uzmanı!


Yatırım Tutarı 15,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 25,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 25,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 25,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 25,000TL
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]

GETWEB Hakkında Bilgiler

Sektör Bilişim
Firma Unvanı DB AJANS
Yetkili Kişi Doğan Bora Bastırmacı
Kuruluş Yılı 2009
Adres Esentepe Mah. Talatpaşa Cad. Harman Sk. No:5/1 Şişli/İstanbul
[tab-area3]

GETWEB Bayilik Başvurusu

05424647610Üye: Getweb

 

 

GETWEB Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; GETWEB Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

GETWEB Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

GETWEB Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.