Proturk Profil Bayilik

Proturk Profil Bayilik Bilgileri

Protürk profil sektöründe, uluslar arası standartlara uygun ve sektöründe kabul görmüş firmalar ile çalışarak, müşterilerimizin isteklerine “profosyonel yaklaşımlar, akılcı çözümler” bulmak için çalışıyor.

Misyonumuz

Protürk profil olarak, müşterilerimizi birer “iş ortağı” olarak görüp, tedarikçi firma statüsünde ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde saptayıp, sorunsuz hızlı ve ekonomik çözümler sunmak, çalışanlarına ve ülke ekonomisine sosyal sorumluluk ilkelerine bağlı kalacak şekilde değer katmak misyonumuzdur.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “proturk profil” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.


 

Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %35
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0 850 733 75 10Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Proturk Profil Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Proturk Profil Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Proturk Profil Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Proturk Profil Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.