Proturk Profil Bayilik

Proturk Profil Bayilik Bilgileri

Protürk profil sektöründe, uluslar arası standartlara uygun ve sektöründe kabul görmüş firmalar ile çalışarak, müşterilerimizin isteklerine “profosyonel yaklaşımlar, akılcı çözümler” bulmak için çalışıyor.

Misyonumuz

Protürk profil olarak, müşterilerimizi birer “iş ortağı” olarak görüp, tedarikçi firma statüsünde ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde saptayıp, sorunsuz hızlı ve ekonomik çözümler sunmak, çalışanlarına ve ülke ekonomisine sosyal sorumluluk ilkelerine bağlı kalacak şekilde değer katmak misyonumuzdur.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “proturk profil” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.


 

Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %35
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0 850 733 75 10Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Doğrulanmış Firma

  İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


   

  Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.