Yatırımcı Arıyorum

Yeni İş Fikirlerine Hayat Veren Krediler

Yeni İş İçin Kredi Almak

Farklı fikirlere sahip bir çok girişimci bir çok kredi seçenekleri ile işlerini desteklemektedir. Girişimci kredileri fikirlerine hayat vermek isteyen binlerce girişimciye geniş bir yelpazede seçenekleri sunmakta. Geleceğin patronları olan girişimcilere güç katan özel krediler sayesinde beşeri kazançlar ve ülke ekonomisine katkı büyümektedir. Bankaların girişimcilere özel hazırladığı krediler olsun yahut KOSGEB veya TUBİTAK ve muhtelif vakıfların girişimcilere verdiği destekler, tüm bunlar girişimcilerimizin kazanması, büyümesi ve buna paralel olarak ülkenin kalkınmasına vesile olmaktadır.

Ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan girişimcilere artık bankalar ve özel kuruluşlarda büyük destek vermekte. Ayrıca yeni iş fikirleri olan girişimcilerin yanı sıra iş yerlerini büyütmek isteyenlerde bu kredilerden ve desteklerden yararlanabilmekteler. Çok cazip koşullarla geri ödeme yapabileceğiniz yahut size hibe edilecek krediler ile yolunuza yön verebilir, önünüzü çok daha rahat görebilirsiniz. Bugün artık girişimciye verilen destekler ve önem çok daha fazla. Yeni iş fikirleri ile taze nefesler alan ülkemiz yarınlara girişimcilerimiz sayesinde daha emin adımlarla yürüyor.

Bankalardan İş Amaçlı Kredi Almak

Bankalar, özel kuruluşlar, devlet desteği ve hatta melek yatırımcılar olsun kendi işini yapmak isteyenler artık daha kolay destek bulabiliyor. Sunduğunuz proje onaylanır ise KOSGEB size otuz bin tl ye kadar hibe kredi verebilmekte. Yetmiş bin tl ye kadar geri ödemeli kredi hakkını elde edebilirsiniz. KOSGEB hakkında detaylı bilgiyi internet üzerinden veya 444 1 567 çağrı merkezinden alabilirsiniz. Özellikle ev kadınlarını ayakta tutmak için hazırlanan mikro kredi de bir çok kadınımızın kendi ayaklarının üzerinde durmasını sağlamaktadır. Mikro kredi dar gelirli ve kendi işini kurmak istemesine rağmen banka kredisi temin edemeyen bayanlara destek vermek amacı gören ve girişimci kadınlarımıza sermaye sağlayan başka bir alternatif.

KAGİDER

Kadınlarımız için ayrıca KAGİDER (Kadın Girişimciler Derneği) de büyük destek vermektedir. Muhtelif yarışmalar ile kadınlarımızı iş hayatına yönlendiren KAGİDER, gelişmiş bir ülkenin kadınlar ile gerçekleşeceğine inanmakta. Son zamanlarda oldukça sık duyduğumuz melek yatırımcılar da özellikle inovatif fikirlere büyük destek vermekteler. Muazzam fikirleri olan ancak finansal yatırım bulamayan girişimcilere maddi destek veren melek yatırımcılar ayrıca mentörlük desteği de vermektedir. Network ağları ile de girişimcisine kol kanat olan melek yatırımcılar için önemli olan geleceği şekillendirecek fikirlerdir.

Bunlar veya muhtelif bir çok vakıfların sağladığı desteklerden hangisinin sizin için en uygun olacağı kararını tecrübesine güvendiğiniz biri ile birlikte verdikten sonra hayallerinizi hayata geçirebilirsiniz. Kredi alırken dikkat etmeniz gereken bir husus, bütçe değerlendirmenizi masraflarınız ile beraber en doğru ve güncel şekilde hesaplamaktır. Bu sizi ileri ki sıkıntılardan koruyacaktır. Taksitlerinizi belirlerken ödeyebileceğiniz rakamların üstüne çıkmamaya dikkat etmelisiniz. Kredi almadan önce yapacağınız hesaplamalar, kredi vadesi konusunda sizi zora sokmayacaktır. Ayrıca zorlandığınızı hissettiğinizde kredi temin ettiğiniz kurum veya kişilerle irtibata geçmekten de lütfen kaçınmayınız. Yeni bir yol haritası ile rahatlamanıza vesile olacaklardır.


yatırım ilanları

kobi vadisi

Yorumunuz