Bayilik Verirken

Bir şirket kurdunuz ve nice fedakarlıklar, emekler ile sisteminizi oturttunuz ve artık bir isminiz, markanız mevcut. Daha çok alana yayılabilmek ve aktif olabilmek için bayilik vermek ve kazancınıza kazanç eklemek istiyorsunuz. Arz ve talebe istinaden karşılıklı çıkar ve kazanç ilişkisinin yer aldığı bayilik vermek ve bayilik almak konusunda, şartlarınız da buluşabileceğiniz talipler de bir araya gelebilmekte her zaman kolay olmamaktadır. Bu durumda kobivadisi.com ailesi en büyük yardımcınız olmakta ve firmanızın bayilik, franchising tanıtımını 32.000* farklı yeni girişimci ile buluşturmaktadır. (1-30 kasım 2017 ziyaretçi raporları)

Global bir dünyada yepyeni sistemler, bakış açıları iş hayatlarını şekillendirir iken kazanmak için tüm bu değişime ayak uydurabilmek son derece önemlidir. Girişimciler de günümüzde avantajlarını göz önünde bulundurarak bayilik almayı tercih eder iken, bayilik vermek isteyen firma da böylelikle kar oranını arttırmaktadır. Bayilik veren markanın verdiği bayilikler ile mevcut iş hacmi büyür ve verimliliklerinde de büyüme görülür. Bayilik vermek, veren firma için de, bayilik alan girişimci için de yatırımın olumlu anlamda son derece hızlı bir biçimde geri dönüşlere vesile olur. Girişimci, başarısını ispatlamış ve müşterisi hazır bir isim ile kendi işinin patronu olma şansına sahip olabilirken, marka ise büyümenin artılarını yaşar. Yönetim odaklı bir işletme sistemi olan bayilikler, geleneksel taraflarını korur iken yeniliklere de son derece açık bir yapıya sahiptir. (Bayilik İlanı Ver)

Bayilik vermek için hangi sektörde olduğunuz, ne tür bir hizmet verdiğiniz yahut nasıl bir ürün sunduğunuzun önemi yoktur. Burada asıl olan marka değerinizdir. Markanızın başarısı, bilinirliği ve güvenilirliği bayilik vermek hususunda en önemli unsurlardır. Markanıza ait imtiyaz hakkınızı  belirlediğiniz koşullar çerçevesinde bayiliğinizi talep eden kişi veya kişiler ile uzun vadeli bir tür iş ortaklığıdır. Bu iş ortaklığı İngiltere, Fransa, İtalya, Almanya ve Japonya’ da çok daha fazla görülmekle beraber, tüketim potansiyelini de şekillendiren bir sistemdir. Bir zincire sahibi olmanın da en kazançlı yolu olan bayilik verme, bir pastaya ortak olmak mantığı ile açıklanabilir.

Bayilik alan girişimci hakları çerçevesinde bağımsızlığını sürdürebilir, markasından güven alır. Elbette bayilik alan markanın sistemine dahil olabilmek ve hizmetlerden yararlanabilmek için bir bayilik giriş bedeli ödemektedir. Bu bedeli bayilik veren firma ve aslında markanın ismi belirler. Karşılıklı anlaşma ile götürülen bu hukuk elbette her iki tarafında kazanması ile devam edebilir. Bayilikler her daim işlerin çok daha kaliteli yürümesine vesile olur, müşteri bağlılıklarını arttırır. Bayilik verebileceğiniz binlerce kişi ile sizleri buluşturan kobivadisi.com ailemiz, yılların verdiği tecrübe ile de her konuda olduğu gibi, bayilik almak ve bayilik vermek hususlarında da yanınızda olma gayretindedir. (Bayilik Vermek)

kobivadisi.com ailesi olarak yıllardır titizlikle çalışmakta, yatırımcıları, girişimcileri, bayileri, her sektörden insanı ve firmayı platformumuzda bir araya getirmekteyiz. Seçkin markalar, bilinçli girişimciler ile kobivadisi.com ile bir araya gelmekte ve yeni heyecanlara ortak olmakta, yepyeni kapılardan birlikte geçmektedirler. Marka ismi taşıyarak, iş ile birlikte itibar kazanmak isteyen ve yatırımının en hızlı biçimde geri dönüş yapmasını arzu eden girişimciler ile bir araya gelmenin yolu olan Kobi Vadisi, teknolojinin en yeni imkanları ile sizlere hizmet vermektedir. Mobil uygulaması ile de her daim yanında olan kobivadisi.com, girişimcilerden gelecek olan bayilik başvurularını an ve an e-posta yolu ile markalara iletmektedir. (Mobil Uygulama)

Günün getirdikleri ve şartları doğrultusunda en yeni ve en iyi ile hizmet veren bizler, bayilik vermek isteyen markalar için de en doğru adres olarak karşınıza çıkmaktayız. Nice markaları girişimcileri ile buluşturan ve büyümelere vesile olan ailemiz, başta teknolojik olmak üzere tüm yenilikleri de sizler için en yakından takip etmektedir. Böylelikle tüm yeniliklerden evvela sizler haberdar olabilir, her daim bir adım önde ilerleyebilirsiniz.

Bayilik almak kadar bayilik vermekte itina isteyen bir durumdur. Doğru girişimci ile dirsek temasında bulunabilmek fevkalade önemli bir husustur. Bizler Kobi Vadisi olarak kendi yetki alanlarımızı en titiz biçimde üstlenmekte ve işimizi en iyi şekilde yapmak ve sizlere yardımcı olabilmek için incelikle çalışmaktayız. Sizlerle olan söz konusu ilişkimiz gerekli olanları ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek ve yol gösterebilmek amacı içerisinde, sizlerin memnuniyeti esas alarak gerçekleştirmek çabasındayız. (Bayilik Vermeden Önce)


[Toplam:5    Ortalama:5/5]

Bayilik Verirken adlı makalemizi değerlendirmek ister misiniz?


kobi vadisi

Yorumunuz