Yatırımcı Arıyorum

Diyet Yemekleri Sektöründe Franchise Almak

Diyet Yemekleri Sektöründe Bayi Olmak

Teknolojinin gelişmesi yaşamlarımızı hızlandırırken bizleri yavaşlattı, çok fazla işimiz var çok fazla meşgulüz işlerimizi yetiştirmek için zamanla yarışıyoruz fakat tüm bunları artık masa başında yapıyoruz. İnternet ve bilgisayar her işimizi en hızlı biçimde gerçekleştirmemizi sağlarken bizi de bir masa ve sandalyeye mahkûm bırakıyor.

Yaşam standartlarımız yükseldi. Dolayısı ile evimize genellikle aracımızla gidiyoruz, evlerimiz ev gereçlerimiz akıllı oldu evimizde pek çok işimizi tek bir tuşla yapabiliyoruz daha yorgun zihinlerimiz fakat daha az hareket eden vücutlara sahibiz artık daha kilolu insanlara dönüşmeye başladık.

Evimiz yerine dışarıda bir restoranda yemek yiyeceksek bir akşam ya da bir öğle üzeri, sağlıklı yiyecek ya da diyet yapan kimseler için özel hizmet veren bir Restoran yoktu seçeneklerimiz arasında. Şimdi var. Artık akıllı Restoran diyebileceğimiz bir hizmet var. Siparişinizi vermeden önce yanınızda bulunan bilgisayardan boy, kilo gibi bilgilerinizi sisteme giriyorsunuz sistem size uygun kalori miktarını belirttikten sonra diyetisyen tarafından hazırlanmış üzerlerine kalori miktarları yazılmış menülerden birini seçiyorsunuz.

İçeceklerde de durum aynı asitli içecekler değil diyetisyen tarafından hazırlanmış özel tarifler yer alıyor menüde. AVM gibi yerlerde artık kalorisi yüksek gıdalar tüketmek zorunda değilsiniz ihtiyacınız olan kaloriyi hesaplayan damak tadınıza uygun leziz tarifler ile harika ziyafet çekebileceğiniz bir Restorandan söz ediyoruz FORMENA.

Obezite dünyanın ortak sağlık sorunu küresel düzeyde bu sorunla mücadele ediliyor. Ülkemizde de oldukça üzerine düşülen ciddi önlemler alınan bir sağlık konusu obezite. FORMENA özel sektör olarak bir ilke imza atmış, hizmet sektöründeki önemli bir boşluğu doldurarak hem güzel yiyecekler tüketmek hem kilosunu kontrol etmek isteyen kimselere keyifli ve yararlı bir hizmet sunmuş.

Kilo alma korkusu olmadan beslenmek, leziz gıdaları tadarken rahat olmak, sağlıklı yiyecekler tükettiğini bilmek herkesi mutlu edecek, sağlığına ve sağlıklı beslenmeye önem veren herkesin tercihi olacaktır FORMENA.

FORMENA’DA FRANCHİSİNG OLMAK

formena franchise

Kişiye özel kalori hesaplamaları yapan, diyetisyen eşliğinde menüleri hazırlanan sağlıklı, lezzetli, kaliteli kişiye özel beslenme hizmeti sunan Restoran 21. Yüz Yıl insanının en önemli ihtiyaçları arasında bulunuyor ve Türkiye’de bir ilk.

Gıda sektöründe yatırım yapmak isteyen girişimci adayları piyasadaki önemli bir fırsatı yakalamış olacaklar bir alanda ilk olmak her zaman avantaj sağlar rakip yoktur ve bu fırsattır.

Formena Franchise hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Sağlık sektörü, yeşil ekonomi hızla gelişiyor bilinçlenen tüketici sağlığına zarar verebilecek hiçbir ürünü istemiyor Yiyecek sektöründe de durum farklı değil bu nedenle kalori hesaplayan aynı zamanda bir uzman tarafından sağlıkla hazırlanan leziz yiyeceklere kimse hayır demeyecektir.

Ülke genelinde sağlığa özen gösteren kişiye özel kalori hesaplayarak lezzetli yiyecekler sunan içinde mutlu olacağımız mekânlar sunan FORMENA gibi restoranların ülke genelinde yaygınlaşması toplum sağlığının korunmasına büyük katkı sağlayacak, sektördeki boşluk ve talep göz önünde bulundurulduğunda girişimcisine de katkısı büyük olacaktır.

Bir işletmenin bayisi olarak ticari yaşama atılmanın pek çok avantajı bulunuyor öncelikle piyasa koşullarına hazırlanmak olası sorunları tek başına göğüslemek gibi zorluklardan bayilik alan firma muaf oluyor. Franchising veren ana işletme bayilerine her türlü desteği sağlıyor eğitim, sistem, dekorasyon gibi önemli her faaliyet detayları ile birlikte iş ortağının eline hazır olarak sunuluyor girişimci hiçbir şey için düşünmek zorunda kalmadan hazır bir sistemin uygulayıcısı olarak kendi işinin patronu oluyor.

Diyet Yemekleri Bayiliği Almak

Bayi olan işletmeler bir gücü ve büyümeyi temsil ettiklerinden ülke istihdamına katkıları oldukça fazla birlikten kuvvet doğar yaklaşımının dünya genelinde pek çok örneği bulunuyor. Pek çok firma küresel büyümelerini Franchising sistem ile gerçekleştirdiler.

Sektörde tek olmak fırsatını yakalamış, durumu doğru değerlendirerek alanında marka olma çalışmalarını tamamlamış, sistemini kurmuş bir firmanın Franchising ortağı olarak ticari yaşama atılmak oldukça büyük bir avantaj olsa gerek.FORMENA, gıda hizmet sektörünün bir üyesi gibi görünse de verdiği hizmet kalitesi ve içeriği ile sağlıklı yaşam sektörüne katkı sağlayan önemli bir aktör kimliği taşıyor. İnsanlar kilolarını korumak istiyor ancak oturup şu kadar protein, bu kadar karbonhidrat diyerek hesap yapmak istemiyorlar ve gerçekten zor. Akıllı Restoran olarak tabir edebileceğimiz FORMENA her şeyi planlamış siz keyifli zaman geçirin lezzetten ödün vermeyin bırakın ne kadar kaloriye ve ne kadar gıdaya ihtiyacınız olduğunu FORMENA düşünsün


Yatırımcı Arıyorum

kobi vadisi

Yorumunuz