Yatırımcı Arıyorum

Ev Hanımlarının Yapabileceği Ek Gelir İşleri

Ev Kadınlarının Yapılabilecekleri Ek İşler

EVDE PAKETLEME İŞİ

Evlere paketleme işi veren pek firma ve ürün çeşidi bulunuyor. Kuru yemiş paketleme, nikah şekeri paketleme, çorap paketleme, galoş paketleme, iş eldiveni paketleme, kına paketleme, çiçek paketleme, sabun paketleme gibi listeyi uzatabileceğimiz yüzlerce ürün çeşidi ve onlarca firma arasında kendinize uygun ek bir iş seçimi yapabilirsiniz el beceriniz olduğuna inanıyor ve evdeki boş zamanlarınızı bu şekilde değerlendirmeyi düşünüyorsanız.

EVDE EL İŞİ

Dantel işlemek, Kaneviçe işlemek gibi el becerileriniz var ise boş zamanlarınızı bu yeteneğinizi kullanarak ek gelir elde etmeyi düşünüyorsanız en yakın çeyiz mağazaları ile iletişim kurmakta gecikmeyin. Modası geçtiği düşünülse de teknoloji ağırlıklı şekillenen yaşamlarımızda bu ürünler el emeği olduğu için bir tür sanat olarak değerlendirmekte kıymeti artmakta dolayısı ile el işlemeleri hayatımızda kültür ve değer olarak varlıklarını sürdürmeye devam edecekler. Evde Amigurumi Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

EVDEN MUHASEBE

Pek çok çalışan artık ofise gitmeden her gün yol yemek gideri yapmadan internet üzerinden bir firma veya ofise bağlı çalışabiliyor. Muhasebe bilginiz var ise çeşitli ofisler ile görüşerek evinizden muhasebe elemanı olarak görev yapabilir ek gelir elde ede bilirsiniz.

EVDE TEZ YAZMAK

İnternetin bize sağladığı en büyük olanaklardan biri uzaktan eğitim ve uzaktan çalışma kolaylıkları. Her gün otobüs ve trenlerde yorulmak yol gideri yapmak öğle yemeği gideri yapmak akşam yollarda perişan kar yağmur altında koşturmak gerekmiyor. İnternet, bilgisayar var ise telefon bile çok fazla gerekmiyor her işlem kolayca gerçekleşiyor maliyet ve yorgunluklar olmadan. Tez yazmak evde yapılabilecek internet ile gelir elde edebileceğiniz en harika işlerden biri. İş arama sitelerinde onlarca ilan bulmanız mümkün, eğer ek gelir elde etmek istiyorum diyorsanız bu sitelerdeki iş arama faaliyetlerinize bir an önce başlamalısınız.

Evden Müşteri Temsilciliği Yapmak

Call Center olarak da tabir edilen telefon ile potansiyel müşterilerin aranarak ürün satılmaya çalışıldığı faaliyet için her gün ofise gitmeniz gerekmeyebilir. Evinizdeki bilgisayar ve internet ortamında bir de kulaklık edinirseniz artık bir işiniz var demektir. Bu alanda çok fazla iş seçeneğiniz bulunuyor özel TV gibi firmalardan dershanelere kadar pek çok firma evden çalışacak müşteri temsilcileri arıyor iş arama siteleri yine en büyük yardımcınız olacaktır. Vakit kaybetmeden bu siteleri ziyaret etmeye başlayarak size en uygun firmayı seçin.

EVDE DİKİŞ DİKMEK

Eskiden TV reklamlarında bile vurgu yapılan her bayanın mutlaka dikiş biliyor olması gerektiği konusu ‘Her Gelin Kızın Rüyası Dikiş Makinesi’ diye başlayan reklamlar ile kalmıştı akıllarımızda. Günümüzde hiçbir genç kızın rüyası dikiş dikmek ya da dikiş makinesi almak değil sadece dikiş de değil nakış işleme gibi faaliyetler genç kızların mutlaka bilmesi yapması gereken faaliyetler olmaktan tamamen çıktı. Peki hal böyle olunca bu faaliyetler öldü mü? Yok oldu mu? Elbette hayır yaşam biçimlerimiz değişti, yaşam standartlarımız yükselirken değerlerimiz de değişti kendi kıyafetini ev gereçlerini dikebilme yetisindeki insanlar azalınca terzilik mesleğinin ve dikiş bilgisinin değeri yükselmeye başladı daha da yükselecek ve iyi gelir getiren meslekler arasında özel bir meslek olarak değerini artırarak koruyacak. Eğer yeterli dikiş bilginiz var ise ve makineniz de varsa evinizde yarı zamanlı çalışarak ek gelir elde edebilirsiniz. Evlere dikiş işi veren onlarca konfeksiyon firması bulunuyor tek yapmanız gereken iş arama sitelerini dolaşarak başvuru yapmak.

EVDE ÇOCUK BAKMAK

Popülaritesi asla kaybolmayacak ek işlerden biri de çocuk bakımı, hiçbir zaman talebi bitmeyecek bu iş faaliyetinde yarı zamanlı veya tam zamanlı iş bulmanız çok kolay. Kendi evinizde çocuk bakmak istediğinize dair bir kriteriniz var ise iş arama sitelerine girip aradığınız özellikleri cv bilginizde verebilir böylece size en uygun kimselere ulaşmak için iş arama faaliyetinizi başlatabilirsiniz. Çocuk bakıcısı arayanlar genellikle bazı ev işleri talebinde bulunabiliyorlar bu konudaki seçiminizi de yine yapamayacağınız nitelikler arasında belirterek netleştirmelisiniz.

YEMEK PİŞİRMEK

Her ev hanımı yemek yapmayı bilir bu bilgisini boş zamanlarında kolayca ek gelire çevirebilir şayet boş zamanı varsa ve ek gelir de düşünüyor ise. Küçük ve orta ölçekli işletmeler genellikle yarı zamanlı çalışacak aşçılar görevlendirir sabah 08:00-16:00 gibi ya da 08:00- 12:00 gibi çalışma saatleri ile bulabileceğiniz pek çok iş yerine ulaşmanız mümkün bu konuda en büyük yardımcınız yine iş aranma siteleri olacaktır.kobi vadisi

Yorumlar(5)

 1. Cevap yaz
  Sebahat yorumu:

  Ben Sebahat evde tespih tizmek işi olur çorap paketleme yaparım

 2. Cevap yaz
  Ceyda Coşkun yorumu:

  Merhaba Muğla Bodrum da yasıyorum paketleme işi arıyorum

  • Cevap yaz
   Meltem altinok yorumu:

   Mrhb evde is ariyorum cok ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 3. Cevap yaz
  Necati yorumu:

  Merhaba. Evde paketleme işi arıyorum. Şimdilik 3 kişiyiz. Duruma göre sayıyı artırabilirim. Konya selçuklu da ikamet ediyorum. Bu konuda yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim.

  • Cevap yaz
   Enver yorumu:

   Herturlu evde paketleme isi ariyorum .ist bagcilardan

Yorumunuz