Big Mamma’s Franchise

Big Mamma’s Franchise Bilgileri

1998 yılında Türkiye’ye gelen Big Mamma’s ilk şubesini Bursa’da açmıştır. Gizli tariflerin oluşturduğu lezzetleri ile kısa sürede Bursa halkının ilgi odağı haline gelmiştir. Gittikçe artan ilgi ile Bursa genelinde diğer şubeler açılır.

Tarifsiz lezzetleri, kalitesi, keyifli ve sofistike konsepti ile Big Mamma’s “casual dining” hizmet anlayışını daha geniş kitlelerle paylaşmaya karar verir ve Türkiye’ye yayılmak adına Bursa dışında ilk şubesini İstanbul’da açar.

Bugün, kendi alanında en çok bilinen marka olma hedefini belirleyerek yola çıkan, kendine özgü ürün gamı, konsepti ve yaratıcı yaklaşımıyla Big Mamma’s, her geçen gün bu hedefine daha da yaklaşmaktadır.

Firmamızın franchise iş modeli hakkında daha detaylı bilgileri öğrenmek için lütfen başvuru yapınız.


Big Mamma’s Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 700,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 4,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 600,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 300,000 - 400,000TL
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Big Mamma’s Franchise Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05322321358Üye: nihat yıldız

 

 

Doğrulanmış Firma

Big Mamma’s Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Big Mamma’s Franchise şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Big Mamma’s Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Big Mamma’s Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.