Huxo Mutfak Bar Franchising

Huxo Mutfak Bar Franchising Bilgileri

Biz Huxo Mutfak-Bar. 2014 tarihinden beri lezzetli yemekleri ve sıcak atmosferiyle misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunmayı amaçlayan bir markayız. Yılların getirdiği tecrübe ve tutkuyla, en taze malzemeleri seçerek özenle hazırladığımız menümüzle damakları şımartmaya hazırız.

Misyonumuz, her bir misafirimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve lezzetli yemeklerimizle anılara tat katmaktır. Şeflerimizin özgün tarifleriyle hazırlanan yemeklerimiz, damak zevkine hitap edecek geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Biz sadece yemek sunmuyoruz, aynı zamanda müşterilerimize sıcak ve samimi bir ortamda hoş vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz, güler yüzlü hizmet anlayışıyla müşterileri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Huxo Mutfak-Bar olarak, yemek kültürünü ve misafirperverliği bir araya getirerek unutulmaz anılar yaratmayı hedefliyoruz.

Firmamızın franchising iş modeli hakkında tüm detaylar için başvuru yapabilirsiniz.


Yatırım Tutarı 2,750,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 1,500,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 2,750,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 5,000,000TL
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Huxo Mutfak Bar Franchising Başvurusu

05494384833Üye: huxomutfakbar

 

 

Huxo Mutfak Bar Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Huxo Mutfak Bar Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Huxo Mutfak Bar Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Huxo Mutfak Bar Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.