Cafe Italiano Franchising

Cafe Italiano Franchising Bilgileri

CAFE ITALIANO – EN KAZANÇLI YATIRIMIN İTALYANCASI: Cafe Italiano markası 20 sene önce Global Şirketler Grubu tarafından, Taksimde ilk restoranı açmış ve sonrasında kazanılan başarı gösterilen ilgi sayesinde restoranlarını Bakırköy Şişli Karaköy ve Kartal’da devam ettirmiştir.

Genel olarak cafe-restoranlarımız; İtalyan ‘’Trattoria’’ tarzı rahat ve huzurlu dekorasyona sahip, menüsü İtalyan spesyalitelerinin yıllar içerisindeki tecrübe ve eğitimi ile oluşturulmuş, servis kalitesi, hijyen, satınalma, stoklama, yiyecek maliyeti gibi konularda yıllar içerisinde uzmanlaşmıştır. Grubumuz 2020 senesi Şubat ayında yaptığı basın toplantısı ile Cafe Italiano Franchise sistemini oluşturduğunu açıklamış ve pandemide 2 Franchise restoran açmıştır.

Grubumuz, Franchise sektörüne 1 senelik grup analiz ve çalışması sonrası girilmiş, bu 1 senelik çalışma esnasında Food Cost ve menü analizi, inşaat ve dekorasyonun en uygun maliyetler ile ve ürünler ile oluşturulması, masa üstü, mutfak ekipmanlarının mali ve kullanım uygunlukları ile oluşturulması, efektif eleman sayısı ve çalışma saatleri, ve eğitim gibi konularda üst standatlarda sistemi meydana getirmiştir. Şu anda ülkemizde ‘mezo’ yani orta segmentte olan tek İtalyan cafe/restoran zinciri, Cafe Italiano’dur. Mezo concept’de misafirimiz restoranımıza geldiğinde ne fast food tarzı ne de üst fiyat segmentli ve harcama bütçesinin çok yüksek olacağı menü fiyatları ile değil, çok lezzetli ve porsiyonu doyurucu İtalyan lezzetlerini ulaşılabilir fiyatlarla elde edebilecektir.

Dekorasyonu, servis kalitesi, hijyeni ile misafirimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Yatırımcı için ise en büyük avantaj, markanın 27 senelik tecrübesi ile franchisee’sinin her daim arkasında olarak, ülkedeki en uygun maliyette inşaat ve dekorasyonu ile restoran açılımı ve en uygun yiyecek maliyeti ile (% 30-32) menü farkı olmaktadır. Bu yüzden yatırımın en hızlı geri dönüşü gerçekleşmektedir. Dekorasyondan altyapıya kadar tüm noktalardaki maliyetlerimizi kalitemizi koruyarak sadece sadeleşme ile düşürdük.

Tedarikçiden aldığımız tüm indirim yüzdesini olduğu gibi bayilerimize yansıtarak girişimcilere “food cost” (Gıda Maliyeti) avantajı sunuyoruz. İnşaat giderlerinden demirbaş parkuruna kadar en uygun ve işlevsel seçenekleri belirleyerek açılış maliyetlerini olabildiğince düşük tutmaya çalışarak böylece yatırım maliyetini minimize ediyoruz.

İşe kazançlı başlayan yatırımcılar 16-22 ay gibi kısa sürede piyasada en hızlı geri dönüşüme sahip oluyor. Formülümüz: Lezzet + Fiyat Avantajı + Düşük maliyet + Düşük risk (yatırım) + Yüksek kar marjı + En hızlı yatırım geri dönüşü = Cafe Italiano. 2023 senesinde Cafe Italiano markası kendi açacağı ve vereceği franchise’lar ile birlikte Türkiye’de ve yurtdışında toplam 10 restoran, daha açmayı planlamaktadır.


Cafe Italiano Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 4,000.000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 27,500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 4,000.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 4,000.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 4,000.000TL
Kar Marjı %20-30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı

YouTube video player

[tab-area2]
[tab-area3]

Cafe Italiano Franchising Başvurusu

05469049790Üye: Cafe Italiano

 

 

Cafe Italiano Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Cafe Italiano Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Cafe Italiano Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Cafe Italiano Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.