Bigmamas Franchise

Bigmamas Franchise


Bigmamas Franchise Bilgileri

Bursa’da kurulan Natt Gurme gıda hizmetleri, ilk günden bu yana sürdürdüğü hizmet kalitesiyle, kuruluşu 1998 olan ilk Bigmamas restoranında fark yaratan lezzetlerini Bursa’nın keyifli bir semti olan Kükürtlü’de hizmete sundu. Kuruluşundan itibaren hızla gelişmeye devam ederek günümüzde bir çok şehirde 68 şubesiyle 25 senedir hizmet vermeye devam etmektedir.

Dünya mutfaklarından seçilmiş lezzetleri Türk damak tadına uyarlayarak, profesyonel hizmet anlayışı, ulaşılabilir fiyat alternatifleri, keyifli ve rahat ortamı, nargile seçenekleri ve modern mimarisi ile müşteri memnuniyetini esas alarak yola devam ediyor.

Bigmamas olarak bizi diğer franchise’lardan ayıran en önemli konu, şube sahiplerimizi yol arkadaşımız ve ortağımız olarak gördüğümüz için bayilerimizin kazancını gerek düşük ciro primi gerek ücretsiz eğitim ve personel desteği ve en önemlisi sizlere tedarikte bulunduğumuz ürünlerin fiyatlarını piyasa şartlarının altında vererek kazancınızı ikiye katlıyoruz.

Eğer sizde farklı insanlarla tanışıp dostluklar kurmak, yakınlarınızı kendi yerinizde ağırlamak ve sosyal statünüzü düşük bir bütçe ve bol kazançla yükseltmek istiyorsanız bizimle iletişim geçebilirsiniz.

Firmamızın franchise iş modeli hakkında daha fazla bilgiyi öğrenmek için lütfen başvuru yapınız.


Bigmamas Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 500,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 20,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 250,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 300,000 - 400,000TL
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

YouTube video player

Bigmamas Hakkında Bilgiler

Sektör Restoran
Firma Unvanı -
Yetkili Kişi Nihat Yıldız
Kuruluş Yılı 1998
Adres Cumhuriyet mahallesi incirlidede caddesi no:8 kat:17 sinpaş queen residence Şişli / İstanbul
[tab-area3]

Bigmamas Franchise Başvurusu

05322321358Üye: nihat yıldız

 

 

Bigmamas Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Bigmamas Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Bigmamas Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Bigmamas Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.