Çarpı Group Franchising

Çarpı Group Franchising Bilgileri

AÇILIŞ DESTEĞİ
Çarpı Group, franchise’lerinin masasından sandalyesine, kağıdından kalemine, yazıcısından televizyonuna, dış tabelalarından matbuatlarına, müşteri sözleşmelerinden kartvizitlerine kadar tüm görsel materyalleri başlangıçta anahtar teslim temin etmektedir.

CRM TEKNOLOJİSİ
Çarpı Group, franchiselerine geliştirdiği teknolojiye dayalı CRM sistemi ile ofis içindeki tüm faaliyetleri kayıt altında tutar ve kontrol sistemini sağlar, pazarlamadan performans değerlemeye kadar tüm ihtiyaçlara tek tuşla yanıt verir.

HUKUK DESTEĞİ
Franchising ofislerimize her türlü hukuksal problemlerinde sürekli hukuk ve bilgi desteği sağlamaktadır.

EĞİTİM
Eğitim seminerlerimizi düzenli olarak gerçekleştirip gayrimenkul dünyasının formülünü ailemize sunuyoruz. Sürekli gelişime dayalı bir eğitim anlayışı ile ailemizi büyüterek her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz.

%100 YERLİ
Çarpı Group tamamen yerli sermaye ile hayata geçirilmiş ve disiplinle büyümekte olan gözlerden kaçmayan %100 yerli bir markadır.

TEKNOLOJİ
Yenilikçi, İnsan odaklı, bilgi ve teknolojiye dayalı hizmetimizden Her zaman ve her yerde yararlanabileceğiniz en yüksek verimle çalışmanızı sağlayacak bir teknolojik altyapıyı hizmetinize sunuyoruz.

KALİTE
En yenilikçi gayrimenkul danışma merkezi olarak insan odaklı, bilgi ve teknolojiye dayalı hizmetlerimizle her alanda disiplin ve kalitede öncü bir emlak zinciri olmak bizi onurlandırıyor.

REKLAM
Google reklamları, radyo reklamları, sosyal medya ve benzeri reklam ve tanıtımlar ile temsilcilerimizin daha fazla iş yapmasını sağlıyoruz. Sesimizi ve rengimizi duymayan görmeyen kalmayacak.


 

Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 37500TL
Minimum Nakit İhtiyacı 20000TL
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Çarpı Group Franchising Başvurusu

Üye: Carpi Group

 

 

Çarpı Group Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Çarpı Group Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Çarpı Group Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Çarpı Group Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.