Çarpı Group Franchising

AÇILIŞ DESTEĞİ
Çarpı Group, franchise’lerinin masasından sandalyesine, kağıdından kalemine, yazıcısından televizyonuna, dış tabelalarından matbuatlarına, müşteri sözleşmelerinden kartvizitlerine kadar tüm görsel materyalleri başlangıçta anahtar teslim temin etmektedir.

CRM TEKNOLOJİSİ
Çarpı Group, franchiselerine geliştirdiği teknolojiye dayalı CRM sistemi ile ofis içindeki tüm faaliyetleri kayıt altında tutar ve kontrol sistemini sağlar, pazarlamadan performans değerlemeye kadar tüm ihtiyaçlara tek tuşla yanıt verir.

HUKUK DESTEĞİ
Franchising ofislerimize her türlü hukuksal problemlerinde sürekli hukuk ve bilgi desteği sağlamaktadır.

EĞİTİM
Eğitim seminerlerimizi düzenli olarak gerçekleştirip gayrimenkul dünyasının formülünü ailemize sunuyoruz. Sürekli gelişime dayalı bir eğitim anlayışı ile ailemizi büyüterek her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz.

%100 YERLİ
Çarpı Group tamamen yerli sermaye ile hayata geçirilmiş ve disiplinle büyümekte olan gözlerden kaçmayan %100 yerli bir markadır.

TEKNOLOJİ
Yenilikçi, İnsan odaklı, bilgi ve teknolojiye dayalı hizmetimizden Her zaman ve her yerde yararlanabileceğiniz en yüksek verimle çalışmanızı sağlayacak bir teknolojik altyapıyı hizmetinize sunuyoruz.

KALİTE
En yenilikçi gayrimenkul danışma merkezi olarak insan odaklı, bilgi ve teknolojiye dayalı hizmetlerimizle her alanda disiplin ve kalitede öncü bir emlak zinciri olmak bizi onurlandırıyor.

REKLAM
Google reklamları, radyo reklamları, sosyal medya ve benzeri reklam ve tanıtımlar ile temsilcilerimizin daha fazla iş yapmasını sağlıyoruz. Sesimizi ve rengimizi duymayan görmeyen kalmayacak.

Yatırım Tutarı ₺50,000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺1500
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺37500
Minimum Nakit İhtiyacı ₺20000
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

Üye: Carpi Group

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik