Realty World Franchising

Yükselen Trend: Realty World;
1973’de ABD’de kurulan, marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lik yatırımla yılda % 30 büyüyen ABD’nin yükselen emlak devi ile kendi işinizi kurarsınız.

2. Garanti Koza Gücü;
64 yıllık müteahhitliği ve 23 yıllık gayrimenkul geliştirme deneyimi, çok geniş bir yelpazaye yayılmış faliyet alanları ile yurt içi ve yurt dışında saygın bir konuma sahip Türk İnşaat sektörünün ilk ve öncü firmalarından biri olan Garanti Koza Grubunun kurumsal güvenilirliği daima yanınızdadır.

3. Danışmanınız Yanınızda;
Eğitiminizi tamamlayıp, ofisinizi açtıktan sonra Danışmanlarımız sizi ofisinizde ziyaret ederek bedelsiz danışmanlık desteği verirler.

4. Ulusal Tanıtım ve Reklam Gücü;
Sektöre ismini kısa sürede yerleştiren ve tercih edilen Emlak Dünyasının Güvenilir Markası Realty World Türkiye, ulusal çapta etkili reklam ve tanıtımlarla bölgenizdeki müşterileri ofisinize çeker.

5. Hukuk Danışmanlığı ve Bilgi Desteği;
Sorunsuz sözleşme formatları, bilgilendirme, yönlendirme ve danışmanlık gibi hukuk hizmetleri Realty World Hukuk Servisi tarafından size bedelsiz olarak verilir.

6. Güvenilir Hizmet Uluslararası İlkeler;
Realty World’ün size sunduğu uluslararası ilkelerle müşterilerinize güvenilir ve eksiksiz hizmet sunarsınız.

7. Binlerce Nitelikli Konut Artık Sizin Ofisinizde;
Binlerce nitelikli konut hacmi olan Garanti Koza Grubunun tek yetkili satış şirketi Realty World Türkiye ofisleridir. Yatırımcı ya da ihtiyaç sahibi tüm müşterilerinizi seçkin Garanti Koza projelerine yönlendirerek ilave gelir elde edersiniz.

8. Boğaziçi Üniversitesi Sertifika Programları;
Size ve ekibinize uluslararası standartlarda, sürekli, Türkiye pazarına uygun mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri Boğaziçi Üniversitesi BÜYEM ile birlikte hazırlanan sertifika programlarıyla verilir.

9. Profesyonel Ekip İçin Merkezi Destek;
www.yenibiris.com İK web sitesinde 1 yıllık sınırsız ve bedelsiz üyelik ayrıcalığı ile ekibinizi kolayca oluşturursunuz.

10. İş Yaşamı Boyunca Gelir Programı;
Realty World’de çalışan gayrimenkul danışmanları sistemde kaldıkları sürece bir kariyer planlaması doğrultusunda işlerini büyütür, gelirlerini arttırırlar, siz de sorunsuz çalışan sistemin keyfini sürersiniz.

11. Başarıyı Eğlenceye Dönüştürün;
Yılda iki kez gerçekleştirilen ve katılımın tüm üyeler için bedelsiz olduğu ödül geceleri ile çalışanlarınızı motive eder, sistemde kalıcı olmasını sağlarsınız.

12. Afiş Desteği;
Bölgenizde tanınmanız ve işlem hacminizi arttırmanız için, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu noktalardaki portföylerinizin üzerine asılacak olan satılık/kiralık brandaların yapım maliyetinin % 75’i Realty World Genel Müdürlüğü tarafından karşılanır.

13. Projeler Uzmanlık Alanımız;
Realty World, portföy, müşteri yönlendirme ve danışmanlık desteğinin yanı sıra tek yetkili pazarlama ve satış şirketi olarak anlaşmasını yaptığı nitelikli konut ve ticari gayrimenkul projelerini ofisinizin paylaşımına açar.

14. Dünyanın Portföyü İnternetinizde;
‘www.realtyworld.com.tr’ adresi üzerinde yaratılan güçlü ve dinamik emlak portalı sayesinde tüketiciye yönelik tek siteden detaylı protföy arama ve her ofise özel web sayfası ayrıcalığı ile farklılaşırsınız.

15. Bu kazançlı dünyanın kapıları size de açık;
Girişimci bir ruha sahipseniz, kazançlı ve güvenilir bir iş kurarak kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız Realty World dünyasının kapıları sizin için de açık. Siz de bir Realty World ofisi açarak kazanan girişimci patronlar arasında yerinizi alabilirsiniz.

Yatırım Tutarı ₺90000
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %70
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0 212 467 22 77Üye: Kobi vadisi

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler