Realty World Franchising

Realty World Franchising Bilgileri

Yükselen Trend: Realty World

1. Yükselen Trend; Realty World; 1973’de ABD’de kurulan, marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lik yatırımla yılda %30 büyüyen ABD’nin yükselen emlak devi ile kendi işinizi kurarsınız.

2. Ulusal Tanıtım ve Reklam Gücü; Sektöre ismini kısa sürede yerleştiren ve tercih edilen Emlak Dünyasının Güvenilir Markası Realty World Türkiye, ulusal çapta etkili reklam ve tanıtımlarla bölgenizdeki müşterileri ofisinize çeker. TV reklamları (Ntv, CnnTürk), internet reklamları, radyo reklamları..

3. Eğitimler; Size ve ekibinize uluslararası standartlarda, sürekli, Türkiye pazarına uygun mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri sertifika programlarıyla verilir. Temel Danışmanlık, Brokerlık, Ofis Yönetimi, Ticari Gayrimenkul, Gayrimenkul hukuku vb. Ayrıca Kürşat Tuncel ve Hilmi Işıkören gibi sektördeki duayen eğitmenlerce verilen pekçok uzmanlık eğitimleri verilmektedir.

4. Afiş Desteği; Bölgenizde tanınmanız ve işlem hacminizi arttırmanız için, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu noktalardaki portföylerinizin üzerine asılacak olan 6m2 üstü satılık/kiralık brandaların yapım maliyetinin %75’i Realty World Genel Müdürlüğü tarafından karşılanır.

5. web adresi üzerinde yaratılan güçlü ve dinamik emlak portalı sayesinde tüketiciye yönelik tek siteden detaylı portföy arama ve her ofise özel web sayfası ayrıcalığı ile farklılaşırsınız. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz listglobally markasının 25 ülkedeki internet sitelerinde tüm ilanlarınız ücretsiz yayınlanmaktadır.

6. Başarıyı Eğlenceye Dönüştürün; Genelde Kıbrıs bölgesinde düzenlenen ve katılımın düşük ücretler ile olduğu ödül geceleri ile çalışanlarınızı motive eder, sistemde kalıcı olmalarını sağlarsınız.

7. İş Yaşamı Boyunca Gelir Programı; Realty World’de çalışan gayrimenkul danışmanları sistemde kaldıkları sürece bir kariyer planlaması doğrultusunda işlerini büyütür, gelirlerini arttırırlar, siz de sorunsuz çalışan sistemin keyfini sürersiniz.

8. Hukuk Danışmanlığı ve Bilgi Desteği; Sorunsuz sözleşme formatları, bilgilendirme, yönlendirme ve danışmanlık gibi hukuk hizmetleri Realty World Hukuk Servisi tarafından size bedelsiz olarak verilir.

9. Danışmanınız Yanınızda; Eğitiminizi tamamlayıp, ofisinizi açtıktan sonra Uzmanlarımız sizi ofisinizde ziyaret ederek bedelsiz danışmanlık desteği verirler.

10. Güvenilir Hizmet Uluslararası İlkeler; Realty World’ün size sunduğu uluslararası ilkelerle müşterilerinize güvenilir ve eksiksiz hizmet sunarsınız.

11. Profesyonel Ekip İçin Merkezi Destek; İK web sitesinde sınırsız ve bedelsiz üyelik ayrıcalığı ile ekibinizi kolayca oluşturursunuz.

12. Proje ve Porföy Desteği; Realty World, portföy, müşteri yönlendirme ve danışmanlık desteğinin yanı sıra tek yetkili pazarlama ve satış şirketi olarak anlaşmasını yaptığı nitelikli konut ve ticari gayrimenkul projelerini ve Yapı Kredi Bankasının satılık gayrimenkullerini ofisinize tek yetkili olarak vermektedir.


Realty World Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 70,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Pazarlama Desteği

YouTube video player

[tab-area2]
[tab-area3]

Realty World Franchising Başvuru Formu

0 212 467 22 77Üye: realtyworld

 

 

Realty World Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Realty World Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Realty World Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Realty World Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.