Emlak İstasyonu Franchise

Emlak İstasyonu Franchise Bilgileri

Emlak İstasyonu olarak Gayrimenkul sektöründe elde ettiğimiz tecrübemizle, kaliteye olan bağlılığımızla, müşterilerimizin ihtiyaçları karşısında gösterdiğimiz insan odaklı problem çözme becerimizle tamamen gayrimenkul varlıklarına odaklanıyoruz.

Hem ulusal, hem de uluslararası alanda dünyanın her köşesinde, her türlü gayrimenkul yatırımının satışı, satın alınması ve kiralanması süreçlerinde size özel stratejiler geliştiriyor ve detaylı pazar bilgimiz ve tecrübemiz sayesinde çağdaş, yenilikçi pazarlama metotları kullanarak müşterilerimizin gayrimenkul yatırımlarına yön veriyor, menfaatlerini korumaya yönelik tavsiyelerde bulunuyoruz.

Emlak İstasyonu sektörünün kurumsal ve markalaşma düzeyinde etik kurallara uyarak daha da büyüyeceğinize inanıyoruz.

Sektörde ismimiz gibi yüzde yüz yerli ve milli tek Franchising ofisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Hem logomuz, hem ismimiz ülkemizin geçmişten geleceğe tarihini yansıtan, tamamen TÜRK ve TÜRKİYE özüyle birleşen bir bayii zinciridir.

Emlak Yasa Tasarısı ve yürürlükteki Tüketici Yasaları, belirli bir marka altında etik, sistematik ve profesyonel bir yaklaşım mecburiyeti getirecektir. Bu gelişmeye şimdiden yatırım yapmayı önemli buluyoruz.

Emlak İstasyonu Şirketlerimize gelen projeleri disiplin ve ekip çalışmasıyla marka ve kurum altında değerlendirmek hedefimiz. Kendimize güveniyoruz, şirketimize ve değerlerimize güveniyoruz, ekibimize ve iş ortaklarımıza güveniyoruz, içinde yer aldığımız sektöre güveniyoruz. Bu güven geleceğimizi şekillendirecektir.

Gayrimenkul pazarlama sektörüne yeni bir sistem getiren Emlak İstasyonu Genç, dinamik, güler yüzlü, deneyimli, kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Genel Müdürlüğümüz, İstanbul Çekmeköyde olmakla beraber 2023 ve sonraki yıllarda Türkiyenin tüm il ve ilçelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet veren bayilerimiz olacaktır.

Amacımız; bu güne kadar olumsuz yönleriyle toplumumuzda yanlış imaj oluşturmuş gayrimenkul sektöründe bilinen negatif tabuları yıkmak, bu sektörde olması gereken dürüstlüğü korumaktır..
Açtığınız her telefonda karşınızda güler yüzlü, bilinçli, konusunda profesyonel, size yardımcı olmaktan gurur duyan bir arkadaşımızı bulacaksınız…


Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 50TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 50,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 50,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 50,000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış
[tab-area1]

Emlak İstasyonu Hakkında Bilgiler

Sektör Emlak Ofisi
Firma Unvanı AHG Grup Emlak İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Yetkili Kişi Halil Güler
Kuruluş Yılı -
Adres Mimar Sinan Mah. Çavuşbaşı Cad. No:28-Kat:4-Daire:6/7 Çekmeköy İş Merkezi Çekmeköy/İstanbul
[tab-area3]

Emlak İstasyonu Franchise Başvurusu

0216 642 9504Üye: Emlak Istasyonu

 

 

Emlak İstasyonu Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Emlak İstasyonu Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Emlak İstasyonu Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Emlak İstasyonu Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.