Online Kurum Satış Ortaklığı

Online Kurum Satış Ortaklığı Bilgileri

Online Kurum, 2006’dan bu yana kamu kurumlarına ve sektör lideri firmalara yazılım ve tasarım hizmetleri sunuyor. Aynı zamanda sektörün ihtiyaçlarını tespit ederek, yeni projeleri hayata geçiriyor.

Kuruluş amacımız, firmaların tüm departmanlarının, sermaye, insan, zaman, mekan gibi tüm kaynaklarının tek bir yapıda yönetilmesini, bir kurumda olabilecek tüm işlemlerin raporlanabilir veriye dönüştürülebilmesini, müşteri kurum etkileşiminin olabilecek en fazla noktada sadece yazılım üzerinden gerçekleştirilebilmesini sağlamak. Hedefimiz kurumların maliyet ve kayıplarını düşürürken, kurumu bulunduğu yerden tüm Türkiye’ye ve hatta tüm dünyaya açmaktır.

Çözümlerimiz işlerinizin daha profesyonel yönetilmesini sağlar. Online Kurum müşterileri gerçekçi, anlık ve doğru raporlar ile iş takibini yapabilir, işin kalite ve verimini artırabilir. Hata oranının düşüklüğü ise müşteri ve dolayısıyla sizin memnuniyetinizdir. Mali açıdan hatasızlık güven ve destek giderlerinin düşüşü, marka kalitesinin ise yükselmesi demektir. Gelir ve gideri bilmek firmanızın gelecek yıl planlarını yaparken elinizi güçlendirir.

Yeni dünyada yazılımı ustalıkla kullananlar istikrar ve büyümeyi sağlayacaktır. Çağımız, yazılım çağıdır.

Online Kurum olarak, Epsilon Uzaktan Eğitim Sistemi, Delta Kurs Otomasyonu, Sigma Online Sınav Sistemi, Omega LMS(öğrenme yönetim sistemi) Teta Kolej Mobil Uygulama, Kursiyer Kurs Websitesi ve Franchise Sistemi yazılımlarımızın satışını gerçekleştirecek ve yapılan satıştan kar alacak iş ortakları arıyoruz.


Yatırım Tutarı 1,000,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Online Kurum Satış Ortaklığı Başvurusu

05447166382Üye: Tutku Ceylan

 

 

Online Kurum Satış Ortaklığı Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Online Kurum Satış Ortaklığı Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Online Kurum Satış Ortaklığı ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Online Kurum Satış Ortaklığı ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.