Poldy Hrm Satış Ortaklığı

Poldy Hrm Satış Ortaklığı Bilgileri

POLDY, 25 yıldır sadece İnsan Kaynakları odağında Seçme Yerleştirme, Bordro, İzin, Performans Yönetimi, Eğitim Takibi, Masraf, Zimmet, Personel Bütçesi, PDKS, Ödül-Öneri -Anket vb tüm İK Süreçleri ile ilgili modüler yapıda çözümler sunan Türkiye’nin ilk İK yazılım firmasıdır. SAP, Oracle, Microsoft gibi bir çok ERP altyapısıyla entegre şekilde bugüne kadar hem global hem de lokal firmalarla edindiği tecrübeyle sektörün öncü markalarına hizmet vermeye devam ediyor.Büyük ölçekli firmalara yıllardır verdiği hizmeti şimdi tüm KOBİ işletmelerine özel bir paketle tasarruflu ve kolay kurulumla Bayi yada İş Ortaklığı modelinde HRM ile yaygınlaştırıyor.

Ürün eğitimi, sunum ve demo ile müşteri tarafında Türkiye genelinde donanım, yazılım yada danışmanlık ve bilişim sektöründeki firmalar aracılığı ile kazançlı bir modelde tabana yayılmak hedefleniyor.

İş Ortaklığı yada bayilik için her hangi bir maliyet ve bağlayıcılık olmadan halihazırda standarta oturtulmuş KOBİ İK Paketinin satışı için birlikte proje satışı gerçekleştireğimiz kanallar arıyoruz.

Detaylar, demo ve sunum için bize ulaşabilirsiniz.


 

Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %30-50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Ortak Reklam

[tab-area2]
[tab-area3]

Poldy Hrm Satış Ortaklığı Başvurusu

02163302088Üye: NERGİZ YILDIZ GÖNÜL

 

 

Poldy Hrm Satış Ortaklığı Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Poldy Hrm Satış Ortaklığı Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Poldy Hrm Satış Ortaklığı ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Poldy Hrm Satış Ortaklığı ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.