Poldy Hrm Satış Ortaklığı

POLDY, 25 yıldır sadece İnsan Kaynakları odağında Seçme Yerleştirme, Bordro, İzin, Performans Yönetimi, Eğitim Takibi, Masraf, Zimmet, Personel Bütçesi, PDKS, Ödül-Öneri -Anket vb tüm İK Süreçleri ile ilgili modüler yapıda çözümler sunan Türkiye’nin ilk İK yazılım firmasıdır. SAP, Oracle, Microsoft gibi bir çok ERP altyapısıyla entegre şekilde bugüne kadar hem global hem de lokal firmalarla edindiği tecrübeyle sektörün öncü markalarına hizmet vermeye devam ediyor.Büyük ölçekli firmalara yıllardır verdiği hizmeti şimdi tüm KOBİ işletmelerine özel bir paketle tasarruflu ve kolay kurulumla Bayi yada İş Ortaklığı modelinde HRM ile yaygınlaştırıyor.
Ürün eğitimi, sunum ve demo ile müşteri tarafında Türkiye genelinde donanım, yazılım yada danışmanlık ve bilişim sektöründeki firmalar aracılığı ile kazançlı bir modelde tabana yayılmak hedefleniyor.
İş Ortaklığı yada bayilik için her hangi bir maliyet ve bağlayıcılık olmadan halihazırda standarta oturtulmuş KOBİ İK Paketinin satışı için birlikte proje satışı gerçekleştireğimiz kanallar arıyoruz.
Detaylar, demo ve sunum için bize ulaşabilirsiniz.

Yatırım Tutarı ₺0
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %30-50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[Toplam:3    Ortalama:3.7/5]

Bilişim / Yazılım sektöründe satış ortaklığı sağlayan, Poldy Hrm adlı firmayı değerlendirmek ister misiniz?

[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

2163302088Üye: NERGİZ YILDIZ GÖNÜL

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler