Serkon Bilgi Teknolojileri Bayilik

Serkon Bilgi Teknolojileri Bayilik Bilgileri

2012 yılında kurulan serkon bilgi teknolojileri şirketi konfeksiyon – tekstil üreticileri için geliştirdiği ve sektöre özel yazılım ürünleri ile rakiplerinden ayrılmaktadır.

Temel erp modülü yanı sıra toptan ve perakende mağazalara yönelik satış modülleri, kumaş kalite kontrol yazılımları, atölye verimlilik ölçüm sistemleri ve ön muhasebe yazılımı ile çok çeşitli çözümler üretmektedir.


 

Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 1TL
Minimum Nakit İhtiyacı 0TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 0TL
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Serkon Bilgi Teknolojileri Bayilik Başvurusu

0850 302 1 329Üye: Alper Diktaş

 

 

Serkon Bilgi Teknolojileri Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Serkon Bilgi Teknolojileri Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Serkon Bilgi Teknolojileri Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Serkon Bilgi Teknolojileri Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.