SMH Makine Satış Ortaklığı

SMH Makine Satış Ortaklığı Bilgileri

2015 yılında taahhüt-hizmet sektöründe hizmet vermek için kurulan firmamız kamu müteahhitliği alanında uzmanlaşarak büyük projelere imzasını atmıştır.
2019 yılında 40 yılı aşkın süredir el aletleri üreten 1000 m2 kapalı alanlı makine atölyesiyle ortaklık kurup endüstriyel mutfak makineleri sektörüne deneyimli ortakları ve dinamik mühendis kadrosuyla iddaalı bir giriş yapmıştır.
SMH ENDÜSTRİYEL MUTFAK MAKİNELERİ çalışma hayatına inovatif düşünce yapısı ve %100 yerli malı parolasıyla devam etmektedir. SMH Makine ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

SMH Makine olarak inancımız çağdaş, yenilikçi üretimi ülkemizde gerçekleştirmektir. Milli istihdam ile ülke ekonomisine yararlı olmak , öncelikle yurtdışından ithal edilen ürünleri ülkemizde üretmeyi ve Türkiye’nin kazanmasını misyon edindik.
Yenilikçi mühendis kadromuzla sürekli ar-ge çalışmaları yaparak üretmeye odaklandık. SMH Makine milli istihdam sağlayıp , ithal ürünleri yerlileştirmeye ve yabancı ülkelere ihraç etmeye devam edecek.

VİZYONUMUZ

Dünya üzerinde nadir bulunan endüstriyel mutfak ürünlerini milli istihdam sağlayarak üretmek ,ve ihraç etmek. Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükleri yakalamak
*Endüstriyel mutfak makineleri satışı için ; Kendi işyerini açmak ya da tüccar satıcılık için il ve ilçeler bazında düşük maliyetli temsilci bayiliği verilecektir.

Endüstriyel mutfak makineleri satışı için verilen destekler;

 • Makinelerin ve ekipmanların işyerlerine dağıtımı
 • Ücretsiz danışma
 • 2 yıl garanti , garanti kapsamı bitse bile sürekli teknik destek
 • Bölge koruması
 • Reklam desteği

SMH Makine Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 7,500TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Eğitim Desteği
 • El Kitabı
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği

YouTube video player

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, SMH Makine firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Endüstriyel mutfak makineleri sektörünün sadece TÜRKİYE bazında düşünülmemesi gerekir.Tüm dünyada yeniliklere açık bir sektör olduğu için talep anlamında çok yüksek bir potansiyele sahiptir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Endüstriyel mutfak makineleri yeniliklere açık ve sürekli gelişmekte olan bir sektördür.Bu yüzden sektörde sürekli yeni ihtiyaçlar doğmaktadır.Firmamızın yeni ürünü bubble waffle makinesi yatırıcımlara kendi işinin patronu olmak ve yüksek kazanç sağlamak için fırsatlar sunmaktadır.Bir waffle dükkanının veya tatlı üzerine yeni açılacak bir firmanın sadece 2 adet makineyle küçük bir dükkan da düşük yatırım maliyetiyle 1 adet waffledan %500 lere varan kazanç sağlaması mümkündür ve bubble waffleın sunumunun günümüzde sürekli kullanılan sosyal medya platformlarında ilgi çekmesiyle ürün satışlarının yüksek olması olasıdır.Bu yüzden karlı yatırımlar yapacak yatırımcılara bu hizmeti sunmak da yeni ve avantajlı bir sektör haline gelmiştir.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Endüstriyel Mutfak Makineleri sektöründe müşterilerimize %50 kar marjı sunulmaktadır.Yüksek cirolarla karlılık artmaktadır.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Endüstriyel mutfak makineleri satışı için verilen destekler;

– Makinelerin ve ekipmanların işyerlerine dağıtımı
– Ücretsiz danışma
– 2 yıl garanti, garanti kapsamı bitse bile sürekli teknik destek
– Bölge koruması
– Reklam desteği

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

SMH Endüstriyel Mutfak Makineleri rakiplerine göre yüksek kalite sunmaktadır ve dünyada reklamı olan ürünleri bütün dünyaya pazarlama fırsatı sunmaktadır.

SMH Makine Satış Ortaklığı Başvurusu

05436222319Üye: çiğdem arıcı

 

 

SMH Makine Satış Ortaklığı Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; SMH Makine Satış Ortaklığı Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

SMH Makine Satış Ortaklığı ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

SMH Makine Satış Ortaklığı ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.