Turyap Franchising

1985 yılında kurulan Turyap, 326 temsilciliği ve 1500 çalışanıyla gayrimenkul sektörünün en köklü ve yaygın organizasyonudur.

Gayrimenkul danışmanlığını batıdaki gibi saygın ve popüler bir meslek olarak tanınmasını sağlayan Turyap, bu markayla ofis açanları seçkin bir kimlik sahibi yapmaktadır.

Bugün, Türkiye’nin her yanında açılan Turyap ofislerinin sahipleri bankacılık, muhasebecilik, mühendislik gibi saygın mesleklerden gelerek markalı gayrimenkul danışmanlığı mesleğini seçen eğitimli, bilgili ve güvenilir profesyonellerdir.
Neden Gayrimenkul Danışmanlığı?

Türkiye’de hizmet sektörü her geçen gün daha önemli bir yer kazanmaktadır. Özellikle, iletişim teknolojilerinin hızlı ve yeni bir yapıya taşınmasıyla hizmetin üretilmesinde önemli aşamalar kaydedilmiştir.

Konut arzıyla son yıllarda çok sayıda konut üretimi gerçekleşmiştir. Bu konutların pazarlanmasında profesyonel çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır. Konut üreticilerinin ve alıcıların bir araya gelmesinde gayrimenkul danışmanlarına önemli bir ihtiyaç doğmaktadır.

Gayrimenkul danışmanlığı mesleği hizmet sektörünün en önemli kollarından biridir. Değişik meslek guruplarından kişiler yatırım maliyetleri düşük, geliri yüksek ve Türkiye’de son yılların yıldızı parlayan mesleği olan gayrimenkul danışmanlığına ilgi duymaktadır.
Temsilcimiz Olmak için Aranan Şartlar
Ortaklardan en az biri lise mezunu olmalı

Büyük şehirler ve gelir düzeyi A ve A+ olan bölgelerde üniversite mezunu olmalı ve yabancı dil bilmeli.
Bilgisayar bilgisi olmalı

Ofis programlarını ve interneti etkin olarak kullanabilmeli.
Ticari ve kişisel sicili temiz olmalı

Banka referanslarında icra, iflas gibi önemli bir problemle karşılaşmamış ve yüz kızartıcı bir sebepten sabıka kaydı olmamalı.
İsim hakları

İsim hakkı bedeli Türkiye genelinde bölgeye göre farklılaşmaktadır.
AYLIK SATIŞ CİRONUZDAN PAY ALINMAMAKTA ve açılışta olası masraflarınız dikkate alındığından İLK 3 AY BOYUNCA AYLIK SABİT ÖDENTİ TALEP EDİLMEMEKTEDİR.

Yatırım Tutarı ₺100000
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺50.000
Kar Marjı %200
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0 212 373 13 00 Üye: Kobi vadisi

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


İş Kurma Danışmanlığı

Vip üyelere özel, ayrıcalıklı bayilik kurulum maliyeti ve ek desteklerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz