Turyap Franchising

Turyap Franchising Bilgileri

1985 yılında kurulan Turyap, 326 temsilciliği ve 1500 çalışanıyla gayrimenkul sektörünün en köklü ve yaygın organizasyonudur.

Gayrimenkul danışmanlığını batıdaki gibi saygın ve popüler bir meslek olarak tanınmasını sağlayan Turyap, bu markayla ofis açanları seçkin bir kimlik sahibi yapmaktadır.

Bugün, Türkiye’nin her yanında açılan Turyap ofislerinin sahipleri bankacılık, muhasebecilik, mühendislik gibi saygın mesleklerden gelerek markalı gayrimenkul danışmanlığı mesleğini seçen eğitimli, bilgili ve güvenilir profesyonellerdir.
Neden Gayrimenkul Danışmanlığı?

Türkiye’de hizmet sektörü her geçen gün daha önemli bir yer kazanmaktadır. Özellikle, iletişim teknolojilerinin hızlı ve yeni bir yapıya taşınmasıyla hizmetin üretilmesinde önemli aşamalar kaydedilmiştir.

Konut arzıyla son yıllarda çok sayıda konut üretimi gerçekleşmiştir. Bu konutların pazarlanmasında profesyonel çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır. Konut üreticilerinin ve alıcıların bir araya gelmesinde gayrimenkul danışmanlarına önemli bir ihtiyaç doğmaktadır.

Gayrimenkul danışmanlığı mesleği hizmet sektörünün en önemli kollarından biridir. Değişik meslek guruplarından kişiler yatırım maliyetleri düşük, geliri yüksek ve Türkiye’de son yılların yıldızı parlayan mesleği olan gayrimenkul danışmanlığına ilgi duymaktadır.
Temsilcimiz Olmak için Aranan Şartlar
Ortaklardan en az biri lise mezunu olmalı

Büyük şehirler ve gelir düzeyi A ve A+ olan bölgelerde üniversite mezunu olmalı ve yabancı dil bilmeli.
Bilgisayar bilgisi olmalı

Ofis programlarını ve interneti etkin olarak kullanabilmeli.
Ticari ve kişisel sicili temiz olmalı

Banka referanslarında icra, iflas gibi önemli bir problemle karşılaşmamış ve yüz kızartıcı bir sebepten sabıka kaydı olmamalı.
İsim hakları

İsim hakkı bedeli Türkiye genelinde bölgeye göre farklılaşmaktadır.
AYLIK SATIŞ CİRONUZDAN PAY ALINMAMAKTA ve açılışta olası masraflarınız dikkate alındığından İLK 3 AY BOYUNCA AYLIK SABİT ÖDENTİ TALEP EDİLMEMEKTEDİR.


 

Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 50.000TL
Kar Marjı %200
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Turyap Franchising Başvurusu

  0 212 373 13 00Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Turyap Franchising Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Turyap Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Turyap Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Turyap Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.