Yatırımcı Arıyorum

Franchise Arıyorum

Franchise Satın Almak

Yeni bir franchise mı arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz.

Kobi Vadisi, Türkiye genelinde yerli ve yabancı markaların tanıtımını yapan en kapsamlı franchise arama web sitesidir.

Kobi Vadisi, yeni potansiyel yatırımcıları ve iş kurmak isteyen girişimcileri bayilik, franchise, franchising satın alma aşamasında franchise veren firmalar ile buluşturmak için en doğu alandır.

Yeni yatırımcılar için, en doğru alanda ve sektörde araştırmalarını yapmalarını sağlarken yeni girişimciler içinde ilgilendikleri sektörler hakkında bilgi sahibi yapmaktadır.

Bütçenize ve kriterlerinize en uygun franchise veren firmalara ulaşmak sadece 1 tık uzağınızda.

Kobi Vadisi’ni kullanmak çok kolaydır.

30’dan fazla sektörde, 200’den fazla iş dalı ile yerli ve yabancı yüzlerce farklı ulusal ve uluslar arası şirkete ulaşmanız çok kolay.

Tek yapmanız gereken; franchise veren firmalar sayfasını ziyaret ederek, kriterlerinizi belirleyip karşınıza çıkan firmalara yeni bayilik talebinizi göndermek olacaktır. Ardından firma yetkilileri, en kısa sürede sizi arayarak şirketleri hakkında daha detaylı bilgiyi vereceklerdir.

Kobi Vadisi platformunda yer alan markaların tümü, uzman editörler tarafından kontrol edildikten sonra hem web sitemizde hem de mobil uygulamamızda yayına alınır. Tıpkı sizin gibi binlerce farklı yatırımcı / girişimci ay içerisinde binlerce kez yeni yatırım taleplerini firmalara iletirler.

Franchise Veren Firmalar

Firmalara özgü tanıtım sayfalarında; firma hakkında tanıtım bilgileri, yatırım tutarları, bayilik şartları hakkında detaylı bilgiler, firma videosu, varsa firma ile yapılan röportaj ve yatırımcıya mesaj gibi birçok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kobi Vadisi olarak biz sadece bu firmaların tanıtımını yapmıyoruz. Aynı zamanda, Türkiye genelinde yer alan sektörler, iş dalları ve endüstriler hakkında da birçok detaylı bilgiyi siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz.

Türkiye’nin en kapsamlı; iş fikirleri, yatırım ve bayilik platformu olarak kendimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. Yeni iş ve şirket kurma aşamanızda birçok farklı rehberimiz ile en güncel bilgileri sizin için sunuyoruz.

Yeni bir franchise satın almadan önce aynı sektörde yer alan markaları karşılaştırabilir, firma yöneticileri tarafından verilen bilgileri inceleyebilirsiniz.

İlginizi çeken herhangi bir firmaya anlık olarak bayilik talebinizi, ilgili firmanın tanıtım sayfasında bulunan “bayilik başvuru formunu” kullanarak iletebilirsiniz.

Başvuru formunda yer alan bilgileriniz sadece ilgili firmaya iletilmektedir. Asla farklı firmalar veya kurumlara (3. taraf bilgi koruması) bilgileriniz iletilmez.

Ayrıca, dilediğiniz kadar firmaya bayilik talebinizi de iletebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

Mobil Uygulama

Türkiye’nin en kampsalı yatırım platformu olarak sizlere daha hızlı hizmet verebilmek adına da, mobil uygulamamızı sunuyoruz. Cep telefonunuza play store üzerinden güvenli bir şekilde indirerek, tıpkı bilgisayardan kullanıyormuş gibi rahatlıkla tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Özetle

Yeni iş kurma aşamanızda gerek bayilik alarak gerekse kendi yerel işletmenizi açma aşamanızda, Kobi Vadisi editörleri tarafından yüzlerce farklı iş alanı analiz edilerek en detaylı bloglar paylaşılmaktadır. Sizin yapmanız gereken ise; bölgenizde, şehrinizde size en uygun iş modelini seçip sonraki süreçte nasıl yol alabileceğinizi incelemeniz olacaktır.

Umut ediyoruz hem kendiniz için iyi bir iş seçimi yaparsınız hem de ülkemizin ekonomisine katkıda bulunursunuz.

Merak ettiğiniz tüm sorular için iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


yeni iş fırsatları

kobi vadisi

Yorumunuz