Yatırımcı Arıyorum

İnternette Eleştiri ve Değerlendirme Yaparak Para Kazanmak

İnternette Eleştiri ve Değerlendirme Yapmak

İnterneti sadece sosyal medya kanallarına giriş yaparak değerlendiren ve saatlerce başında oturup hiçbir şey kazanamayan insanlar için para kazanma fırsatı sunulan mecralar barındırıyor. Hepimiz bir ürün ya da konu hakkında yorum yapıyoruz. Bunları insanların görmesi için doğru noktalarda paylaşmayı tercih ediyoruz.

Ancak bu yorumlarımız karşılığında para kazanmak nasıl yapılır bilen çok az sayıda insan var. Anket sitelerine benzer bir tarzda hazırlanan ve tamamen kullanıcıların ürün hakkında ya da konu hakkında düşüncelerini öğrenmek için hazırlanan siteler kullanıcılarına sordukları soru karşılığında para kazanma fırsatı sunuyor.

İnternette Eleştiri ve Değerlendirme Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden eleştiri ve değerlendirme yapabilmek için öncelikle bunu sunan sitelere üye olmak gerekiyor. Üye olduğunuz site anlaştığı şirketin ondan istediklerini veritabanı içerisinde barındıran üyelerine yöneterek onlardan geri dönüş almayı amaçlıyor.

Bu konu hakkında halkın nabzını tutmak ya da ürüne karşı bakış acılarını doğru şekilde öğrenmek isteyen birçok şirket bu konuda sitelere başvuruyor. Çünkü diğer türlü hiçbir insan direkt olarak geri dönüş yapmayı tercih etmiyor. Ancak az da olsa bir gelir elde edeceğini düşünen insanlar bu yorumları yapmaya teşvik ediliyor.

Bu sitelerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Direkt olarak firma belirtilmeden anonim olarak sorulan sorular olduğu gibi şirketin adı verilerek sorulan sorularda mevcuttur. Burada sizin geçerliliğiniz sorulanlara doğru cevap vermek olacaktır. Bu konuda ki eleştirileriniz ne kadar değerli olursa site sizin hesabınıza olan bakış acısını değiştirecek cevapladığınız sorular karşılığında size daha yüksek ücret ödemeyi teklif edecektir.

İnternette Eleştiri ve Değerlendirme Yapmanın Maliyeti

İnternetten eleştiri ve değerlendirme yapmanın tek maliyeti zamanınız olacaktır. Bu tür durumlara zaman ayırmanız gerekiyor. Ayrıca evinizde bir bilgisayar ve internetinizin olması gerekiyor. Uygun gördüğünüz bir siteye üye olarak para kazanmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Bu İşten Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Doğru adresi bulup üye olduktan sonra bu sitelerden ne kadar bir gelir bekleyeceğinize sıra gelecektir. Siteler öncelikle sizden profilinizi tamamlamanızı isteyecektir. Bu sayede size kişileştirilmiş anketler sunacaklardır.

Aylık getiri, cevaplayacağınız anket sayısına göre ve anket için ayrılacak olan bütçeye göre farklılık gösterecektir. En az 5 anket sitesine üye olmanız ve düzenli olarak size sunulan anketleri cevaplamanız halinde aylık olarak 300 TL ile 500 TL arasında gelir elde edebilirsiniz. Tabi yorum yapma sitelerinin sayısını arttırdıkça bu seviye daha yüksek olabilir. Günde birkaç saat ayırarak bu sayede daha yüksek kazanç elde etme hakkınız var.


yeni iş fırsatları

kobi vadisi

Yorumlar(2)

 1. Cevap yaz
  aytac yorumu:

  hangi sitelermiş onlar onuda söyleseydiniz bari toloka denilen bir site var 1 saatlik ankete 0.01 dolar gibi saçma para veriyor adam gibi para veren site varsa söyleyin.

 2. Cevap yaz
  Mahır yorumu:

  yanlız para için yorum yapana troll denir milleti troll mu yapıcaksınız. hadi oyle olmasın..
  burda fazla yorum yapan kişi gözünü cezaeinde de de acabilir. yemezler daha özür bi ülkelerde failyet gösterin..

Yorumunuz