Franchise iş modeline yönelik kapsamlı rehberimize hoş geldiniz. Franchise satın alma yolculuğunuza franchising işleminin nasıl yürüdüğü konusunda uzman görüşü ile başlayacağız. Franchise eğitiminizi hızlı ve kolay hale getirmek için temel bilgileri sizin için farklı sayfalara ayırdık.

Yeni bir iş kurma aşamasında olan tüm girişimci ve yatırımcılar için hazırlanmış olan bu rehber sayesinde, franchising iş modeli hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabileceksiniz.

Franchising Nasıl Alınır?


Franchising Nedir?

Franchising Nedir?

Franchising Ne Demek? Franchising Almanın Faydaları, Franchising Nasıl Çalışır? Franchising Nasıl Seçilir? En İyi Franchise Hangisidir?

Devamı


Franchising Rehberi

Franchising Rehberi

Bu başlangıç kılavuzu, franchise modelinin izlemesi için kolay bir çözümdür.

 

Devamı

Franchising mi Yerel İşletme mi?

Franchising mi Yerel İşletme mi

Neden kendi firmanızı kurmak yerine bilinen bir markayla yola çıkıyorsunuz?

 

Devamı

Franchise Giriş

Franchise Sistemine Giriş

Bir franchise sistemine başlamak heyecan verici ve zorlu bir süreçtir.

 

Devamı


Franchise İçin Finansman

Franchise İçin Finansman

Yeni bir yatırıma adım atmak için size destek sağlayacak bir çok kanal vardır.

 

Devamı

Franchising Hakkında Merak Edilen Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Bir sonraki iş girişiminize adım atarken merak ettiğiniz birçok sorunuz olacak.

 

Devamı

Franchise Veren Firmalar

Franchise Veren Firmalar

30’dan fazla sektör 200’den fazla iş dalı ile bütçenize en uygun markalar.

 

Devamı


Franchising rehberi hakkında

Franchise iş modelinin sizin için doğru seçim olup olmadığı konusunda emin değil misiniz? Ya da işyeri sahiplerinin işini ve markasını büyütmesinde avantaj sağlayan Franchise iş modeli hakkında daha fazla bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz? Franchise iş modeli hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabileceğiniz doğru alandasınız.

Bu rehber size; franchising’in ne olduğuna dair genel bir bakış sunacak ve potansiyel olarak bir franchise sahibi olma yolundaki yolculuğunuza başlarken iyi bir temel oluşturmanıza katkıda bulunacaktır.

Kobi vadisi franchising rehberi; size franchising iş modeli konusunda ayrıntılı bilgi verecek ve franchising alanında kazanmaya başlamanıza yardımcı olacak şekilde kapsamlı olarak hazırlanmış rehber bir çalışmadır. Bu alanda kafanız karıştıysa, yalnız olmadığınızı ve Kobi vadisi olarak sizlere yardım etmek için burada olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Eğer sizde;

  • Portföy çeşitliliği artırmak isteyen bir yatırımcı
  • Markasını ve işini genişletmek isteyen bir şirket
  • Yeni fırsatlar arayan bir girişimci
  • İşsiz veya işini değiştirmek isteyen girişimci ruha sahip bir yeni mezun
  • Çocuklarına güzel bir gelecek hazırlamak isteyen öngörülü bir ebeveyn
  • Şirketine uluslararası ticaret statüsü kazandırmak isteyen bir yönetici
  • Ya da Franchising ile büyümek isteyen küçük işletme sahiplerinden biriyseniz

ve franschising iş modeli hakkında tam bilgi sahibi değilseniz, detaylı olarak hazırlanmış rehberimize göz atmadan ticari serüveninize başlamanızı önermiyoruz.

Çünkü;

Planlanmadan ve bilgi sahibi olunmadan başlanan her işte olduğu gibi zaman ve nakit kaybetmenizi, hatta başarısız olarak cesaretinizin kırılmasını hiç istemeyiz. Her kesimden girişimcinin başarı hikâyeleri yazabildiği bu çalışma/ticaret modelinde; sizde kendi işinizi kurmak, mevcut olan iş hacmini korumak veya büyütmek için bu iş modelinin sunacağı fırsatları kaçırmamak adına bu alanda önce sağlam bir temel oluşturmalısınız. Bundan dolayı, rehberi hazırlarken hepimizin en değerli serveti olan Zaman’ı iyi değerlendirebilmek ve yeni başlayanları ilk adımlarında cesaretlendirebilmek amacıyla pratik ve hızlı bilgi alabilecekleri şekilde bir sayfa akışıyla rehberimizi hazırlamaya çalıştık.

Rehberimizde nelere yer verdik?

Hazırlanan rehber sayfalarında; franchising’in temellerini, işinizi nasıl finanse edeceğinizi ve franchising’de nasıl kazanacağınızı konusunda sizi aydınlatacak bilgilerin yanı sıra, pek çok sorunuza cevap da bulabilirsiniz. Ayrıca, franchise için yasal gerekliliklere ve neden önemli olduklarına, franchise’ınızı başlatmadan önce ve sonra atılacak adımlara, hatta franchise satma konusunda bazı ipuçlarıyla daha derin bir bakış açısı sunmaya çalıştık. Tabi ki; güncel blog yazılarımızla günümüz teknolojisine nasıl ayak uyduracağınıza ve teknolojiyle işinizin adaptasyonu nasıl sağlayacağına dair uygulanabilir iş stratejilerini de unutmadık.

30’dan fazla sektör 300’den fazla iş dalında yüzlerce farklı franchise veren markaya ev sahipliği yapan Kobi Vadisi platformu olarak, net ve tarafsız bir bakış açısı ile hazırladığımız Franchise rehberimizin faydalı olacağını umar, atacağınız adımlarda başarılı olmanızı dileriz.