Yatırımcı Arıyorum

5 Boyutlu Sinema İş Fikri

Sinema Sektörüne Yatırım Yapmak

Son zamanların en popüler girişimlerinden, yeni iş fikirlerinden biri olan 5 boyutlu sinema, fevkalade kazançlar sağlarken, yatırımcısını da oldukça memnun ediyor. Yepyeni bir iş modeli olan beş boyutlu sinema, akıl almaz görüntü kalitesi, verdiği yaşanıyor hissi ve rüzgar ve benzeri efektleriyle seyircilerini adeta büyülüyor. Örüntüyle aynı anda üzerinize püskürtülen su veya sis ile seyircilerin heyecanı kat ve kat artıyor. Müthiş rağbet gören beş boyutlu sinemalar, son derece gerçekçi ve çekici.

Maliyeti çok düşük olmasa da kazancı da elbette yatırımına göre şekilleniyor. Lokasyonunuza bağlı olarak ayda en az 10.000 ile 45.000 TL arasında getirisi olan bu iş fırsatının, eğlence sektöründe bambaşka bir soluk olduğu da aşikar. Dünyanın En Büyük Endüstrisi: Sinema Sektörü

Yeni Sinemacılık Modelleri

Önümüzdeki bir kaç yıl daha popülerliğini koruyacağı düşünülen beş boyutlu sinemaları, aslında muazzam boyutta bir simülatör olarak tariflememiz mümkün. Altı ile sekiz dakikalık filmler ile adrenalin yaşatan beş boyutlu sinemalar, iş kurmak isteyenler için benzersiz bir seçenek. Oturduğunuz koltuk ve özel hareket kabiliyeti olan perde ile son derece etkileyici bir hal alan beş boyutlu sinema, filmdeki olaylar ile alakalı efektleri ile seyircisinin tekrar gelmesini sağlamakta. Neredeyse bire bir diyebileceğimiz ve insanın aklını başından alan bir gerçeklik sunan bu sinemaları bir kez deneyen adeta müdavimi oluyor.

Her yaştan insanın keyif aldığı beş boyutlu sinemaların elbette en büyük müdavimleri ise gençler. Kimi zaman su altını keşfedebilecekleri beş boyutlu sinemada kimi zamanda korku filmleri ile adrenalin yaşayabiliyorlar. Beş boyutlu sinemaların muazzam bir ilgi gördüğü bir gerçek. Bu sebeple maliyeti düşündürücü bir rakam gibi görünse de kazancından ötürü tercih edenlerin sayısı da hiç az değil.

5 Boyutlu Sinema İşi Nasıl Yapılır?

Beş boyutlu sinemalar dokuz kişi kapasiteli. Dokuz kişi koltuklarına oturarak aynı heyecana ortak olabiliyor. Efektler ise her izleyiciye ayrı kanallardan aynı anda verildiği için her ziyaretçi aynı miktarda etkilenebilmektedir. Koltuk kapasitesini, dört veya altı koltuk ile de değiştirebilirsiniz. Koltuk sayısı maliyeti de etkilemektedir. Daha az koltuk daha az maliyetli olacaktır. Alışveriş merkezlerinde yer bulan ve her dakika önündeki uzun kuyruklarla dikkat çeken beş boyutlu sinemalar, potansiyeli yüksek lokasyonlarda elbette çok daha fazla kazanca vesile olabiliyor.

Bir sinemaya göre çok daha kuvvetli ve gerçekçi ses efektlerine sahip bu sistem, seyircilerine benzersiz bir keyif yaşatır iken, yatırımcısı da ilk günden, hemen kazanç sağlamaya başlamaktadır. Yaptığınız yatırımın geri dönüşümünü makul zamanda karşılayabileceğiniz bu iş fırsatını şartlarınız müsait ise mutlaka düşünmelisiniz. Çoğunlukla alış veriş merkezlerinde karşılaştığımız beş boyutlu sinemaları, talep gören eğlence parklarında kurabilir yahut lunaparkları, cafelerde de düşünebilirsiniz. Bowling salonlarında da oldukça yüksek rağbet gören beş boyutlu sinemalar, insanların çokça tercih ettiği ve sirkülasyonun yüksek olduğu her yerde kazanca dönüşebilmektedir.

Karar verdiniz ve beş boyutlu sinemanızı kurdunuz. Ne denli hızlı kazanmaya başladığınızı gördüğünüzde siz de şaşıracaksınız. Ayrıca servis ve parça garantisi daima arkanızda olacaktır. Sistem içerisine dahil olmak üzere, yeni çıkan ve değişiklik gösteren lisanslı fimlerinizi de daima ücretsiz temin edebileceksiniz.

5 Boyutlu Sinema ile Para Kazanmak

Zaman değişiyor ve zamanla birlikte alışkanlıklar, hobiler, eğlence kültürü de değiştiği gibi, sektörler ve kazanç sağlayan işlerin yapıları ve modelleri de değişiyor. Bugün karşımıza en çok kazandıran iş fikirleri arasında beş boyutlu sinemalar çıkıyor. Önümüzde uzunca yıllar eğlence sektörünün bu şekilde gidişat göstereceği de çok açık. Siz de bu gidişe ayak uydurarak oldukça tatmin edici kazançlar elde edebilirsiniz. Üç boyutlu sinemalara ve gözlüklere hayret ederken, bugün kısa süreli ancak uzun soluklu heyecanlar yaşamamıza vesile olan beş boyutlu sinemalar eğlence sektöründe yerini hızlı bir giriş ile aldı bile.

Talepleri görebilen ve cesaret edebilen girişimciler kazanıyor. Siz de bir iş kurmak arzusunda iseniz beş boyutlu sinemalar ile alakalı ciddi bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Ancak bir iş ne kadar iyi olursa olsun girişimcisi ile uyumu da fevkalade mühimdir. Bu açıdan iş ile ne kadar uyumlu olduğunuzu, işin neler gerektirdiğini ve ne kadarını karşılayabileceğinizi, çalışma şartları gibi önemli kriterlere de cevap verebilmeniz son derece önemlidir. Günümüzün en kazançlı işlerinden biri olarak karşımıza çıkan beş boyutlu sinemalar ise bu kriterlere uygun cevapları verebilmiş girişimcilerine kazandırmaya ise çoktan başlamış durumdadır.

5 Boyutlu Sinema İş Fikri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için, 5D Sinema Nedir adlı videoyu izleyebilirsiniz.


yatırım ilanları

kobi vadisi

Yorumunuz