Yatırımcı Arıyorum

Bayilik İlanları

Türkiye Bayilik İlanları

Bayilik Almak

Halihazırda sıfırdan bir iş girişiminin sorumluluklarından ya da büyük yatırım maliyetlerinden çekiniyor olabilirsiniz ve bu anlamda bayilik sizin için doğru bir çözüm olabilir. Doğru bir başlangıç yapabilmek için bayilik sistemi esaslarını tanımaya, bayilik veren firmalarının listelerine ulaşmaya, avantajlarını, dezavantajlarını, hukuki güvenilirliğini, sizin için sistemin uygunluğunu ve maliyetini araştırmaya yönelik çalışma yapmaya başlamalısınız. Bu süreçte size en iyi yardımcı olacak çalışmayı yapanlar bayilik ilanları yayınlayan sitelerdir.

Böyle bir süreçte sizin yolunuzu açacak kafa karışıklığınızı önleyecek iyi bir bayilik platformuna ihtiyacınız olabilir. Nasıl ki iş arayanlar iş ilanı veren firmaların ilanlarına ulaşmak için ilan platformlarından faydalanıyorlarsa bayilik ilanlarına da aynı şekilde ulaşmak mümkündür. Bir bayi üreticiden müşteriye satın alınan ürünleri ya da hizmetleri müşteriye satmaya olanak tanır. Bayilik iş modeli ekonomiktir ve yeni girişimciler için harika bir seçenektir. Bir bayi gerçekte satıcı olarak, üretici ile müşteriler arasındaki aracıdır ve kendi üretimini yapmadan anlaşmasını yaptığı ürünü/hizmeti satma hakkına sahiptir.

Mesela hedeflediğiniz bir araba bayiliğini küçük bir araştırma yaparak pazarınızdaki en iyi otomobil bayilerini bulabilirsiniz. Sadece nereden başlayacağını bilmeniz gerekir.  İyi bir araba galerisi uygun çalışma saatleri, mükemmel servis, makul finansman ve nihayetinde bir sonraki arabanız için makul bir fiyat sağlayarak tüm otomotiv ihtiyaçlarınıza cevap verir. Genel olarak, dürüst bir iş yapmaları gerekir ve bir araba herhangi bir kişinin evden sonra en pahalı ikinci mülkiyetidir. Aracınızı satan ve hizmet veren otomobil bayisiyle harcayacağınız zaman ve para, değerli bir üründür. Peki, bir otomobil bayisinde hangi nitelikleri arıyorsunuz? Ve ölçütlerinize uyan birini nasıl buluyorsunuz? Gibi sorularınızı bayilik ilanları veren platformlardaki bayilik veren şirketlerinin ilanları ile cevaplarını bulabilirsiniz. İlan Nedir?

Bu ilanları değerlendirirken ilanları yayınlayan site ya da şirketlerin bayilik kültürüne sahip olup olmadığı önemli bir detaydır. Ve bu detay sizin almayı düşündüğünüz ya da vermeyi düşündüğünüz bayilik için doğru adaylara ulaşmanızı sağlar.

Bayilik Kültürü Nedir?

Bayilik kültürü nedir diye bir soru gelirse aklınıza, kısaca size bayilik kültürü hakkında bilgilendirme yapalım. Bayilik kültürü tanımlaması yaparken kültürün ne olduğuna dair öz bir açıklama yapmak gerekir. Kültür. Cambridge Sözlüğü tarafından “belirli bir zamanda belirli bir insan grubunun yaşam biçimi, özellikle de genel gelenek ve inançları” olarak tanımlanmaktadır.

Bayilik dünyasına girerken de, bayilik markasının uzun vadeli başarısı için açık bir kültür esastır. Ancak, bu genellikle herkes tarafından ihmal edilen bir konudur. Bayilik kültürüne sahip olan bir site; bayilik veren veya alanın, takım ve bayilik ağının nasıl yazıldığını, birbirleriyle nasıl iletişim kurduğunu, birbirlerini nasıl desteklediklerini, birbirleriyle nasıl ilişki kurduğunu ortaya koyulması için gereken birikime sahiptir. Bu her iki taraf için iyi eşleştirmeler yapmasına olanak tanıyan bir avantajdır ki iyi bir başlangıç yapılmasını sağlar.

Sizde düşük sermaye ile bir işe mi başlamak istiyorsunuz? Ya da hedeflediğiniz şirketlerin bayilik fırsatlarına göz mü gezdirmek mi istiyorsunuz? Ya da bir bayi seçerken, tüketiciler için kaliteli ürün ve hizmetler üreten bir işletme mi bulmak istiyorsunuz? Bir bayi ararken göz önünde bulundurulması gereken bazı faktörler, ilk yatırım, sermaye gereksinimleri, işletme finansmanı, mevcut eğilimler ve işinizi kurmak için harcayacağınız süredir. Bu konularda bayilik sisteminin ne olduğunu bilen bayilik kültürüne sahip sitelerin ilanlarına göz gezdirin.

Bayilik Veren Firmaların İlanları

Eğer sizde yeni bir yatırım yapmaya karar verdiyseniz, Kobi Vadisi platformunda yer alan bayilik veren firmaları araştırarak başlayabilirsiniz.

Genelde bayilik vermek isteyen firmalar, bayilik sistemini deneyimlemiş ve ne istediğini bilen firmalardır. Bu firmalar sahip oldukları markaları bugüne tesadüfle getirmediklerini göz önüne alırken, bayilik ilanları verecekleri sitelerinde kendileri gibi kendi işinde isim yapmış firmalar arasından seçmesi doğru adaya ulaşmak için atılan en büyük adımdır. Kalite tesadüf değildir.

İlan bir iş birlikteliğinin ilk adımıdır ve kaliteli bir bayilik ilanı ile başlamalıdır. Bunun bilincinde olan firmalar ne aradığını ve nerede arayacağını bilen firmalardır ki bayilik verecek duruma gelmişlerdir. Bu ilanları bulabileceğiniz sitelerin, şirketlerin veya danışmanlık firmalarının kurumsal kimliğe ulaşmış, inovasyon düşüncesine sahip ve bayilik konusunda uzmanlaşmış olmasına dikkat edilmelidir.

Bayilik ile İş Kurmak

Bayilik ilanları siteleri; bayilik veren firmalar ile bayilik satın almak isteyen yatırımcıların birbirlerine ulaşmasını sağlayan ilan mecralarıdır. Ve günümüzde aktif olarak ziyaret edilen siteler arasındadır. Sizde böyle bir arayış içindeyseniz, Türkiye’nin en kapsamlı bayilik platformu olan Kobi Vadisi’ni ziyaret ederek yeni bir iş kurma aşamanızda ihtiyacınız olan tüm bilgilere ücretsiz olarak erişebilirsiniz.kobi vadisi

Yorum(1)

  1. Cevap yaz
    Turgut çevik yorumu:

    3 litrelik gün ısı antifrizi oto antifrizi ve 5 litrelik kışlık yazlık oto cam suyu bayilikleri verilecektir. İletişim ***

Yorumunuz