Yatırımcı Arıyorum

Evde Yapabileceğiniz Örnek İşler

Evden Yapılabilecek Ek Gelir İşler

EVDE SABUN YAPIM İŞİ

Evlere sabun paketleme işi veren işletmeler sabunları paketleri ile evlere teslim ettikten sonra gerisi sizin el becerinize kalıyor firmalar genellikle eve teslim ve evden teslim biçiminde çalışıyorlar gelirlerin yine günlük yapılan üretime bağlı olduğu her gün kaç sabun paketleyebildiğinize bağlı olarak değiştiği belirtiliyor.

EVDE DİKİŞ İŞİ

Evlere dikiş işi veren firmalar le iletişime geçtiğinizde çalışma usulleri konusunda da anlaşma sağlayacaksınızdır. Bazen gömleklere yaka eklenmesi ya da sadece fermuar dikilmesi ya da belirli nakışların yapılması gibi iş akışı olan üretimler talep edeceklerdir sizden paraca başı ödeme ve teslim koşullarının neler olduğu konusunu aydınlatarak düzenli gelir elde edebilirsiniz. (Evde Terzilik Yaparak Ek Gelir Elde Etmek)

EVDE GALOŞ PAKETLEME İŞİ

Galoş günümüzde en çok tüketilen kullanımına yaygın biçimde ihtiyaç duyulan hijyen malzemelerinden biri evlere galoş paketleme işi verilmesi de yaygın ek iş kollarından biri olarak değerlendiriliyor. Söz konusu ek işler le ayda 1600 Lira ile 3000 Lira arasında değişen rakamlarda gelir elde edilebileceği belirtiliyor.

KÜRDAN PAKETLEME İŞİ

Kürdanlar basit araç gereçler gibi görünse de tüm konaklama yerlerinde lokantalarda bulunması gereken ihtiyaçlardan biri ve evlere kürdan paketleme iş verildiği bu işi yapan kimselerin de ayda yaklaşık 800 Lira civarında gelir elde ettiği belirtiliyor.

MANDAL PAKETLEME İŞİ

Kürdan gibi önemsiz görünen ancak olmazsa olmaz ev gereçlerimizden biri çok fazla tükettiğimiz her çamaşır serişimizde düşürüp kaybettiğimiz sürekli satın aldığımız her geçen gün daha şirin modellerinin üretildiği minik eşyalarımız. Evlere mandal paketleme işi veriliyor mandalların montajını yaparak paketlemek gerektiği belirtiliyor yine görüşme sırasında siz bu detayları görüşüp netleştirirsiniz. Bu tür personel arayan firmalar iş arama sitelerine ilanlarını bırakıyorlar siteleri ziyaret ederek bu işletmelere ulaşabilirsiniz.

ÖRGÜ ÜREREK PARA KAZANMAK

Örgü işinden iyi anlıyorsanız burada seçenek daha fazla gibi görünüyor üretimlerinizi kendiniz satabilir, bir firma ile anlaşabilir ya da internet ortamında bu konuda yayın yapan firmalar ile örgü öğretmek için iletişime geçebilirsiniz.

EVDE VİDA PAKETLEME İŞİ

Evde vida paketleyerek gelir elde etmeniz mümkün çuvallar ile teslim edilen vidaların paketlere yerleştirilerek teslim edilmesi sürecini kapsayan iş faaliyeti ile boş zamanlarınızı değerlendirerek gelire çevirebilirsiniz.

EVDE PASTA BÖREK YAPARAK GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ

Pek çok ünlü pastane dışarıdan ev yapımı kek, börek alıyorlar buna simit evleri de dahil ev yapımı lezzet ve hijyen koşulları sağlanmış ürünler bu tür gıda işletmelerinde yoğun biçimde tüketiliyor siz elinizin lezzetine güveniyorsanız sadece iş başvurusu yaptığınız iş yerlerine değil yakınınızda ki pastane ve simit evlerine ürününüzü pazarlamayı deneyin örnek olarak pişirdiğiniz böreğinizi tattırın o işletmelere böylece günlük sabit bir gelir edinin.

EVDE KALEM MONTAJI YAPARAK PARA KAZANABİLİRSİNİZ

Günümüzde dışarıdan iş gören ile çalışmak daha düşük maliyet içerdiğinden fabrikalar dışarı iş vermeyi tercih ediyorlar kalem montajı ve paketlemesi de dışarı verilebilecek iş gruplarından. Kişinin bireysel verimliliğine bağlı olarak ayda 500 Lira ile 2000 Lira arasında gelir elde edilebileceği belirtiliyor her gün ne kadar üretim yapabilirsiniz bu biraz da sizin hızınıza bağlı.

KURDELE YAPARAK PARA KAZANMAK

İş gören arayan sitelerde pek çok ilana rastlayabilirsiniz el becerinize güveniyorsanız evlere kurdele işi verilir diyen firmalar ile irtibata geçerek ilk işinize başlayabilirsiniz.

DÜĞME PAKETLEYEREK PARA KAZANABİLİRSİNİZ

Düğmeler küçük ve önemsiz bir detay gibi görünen ama çok önemli ihtiyaçlarımızdan biri olan düğmeler her gömleğimiz de, pantolonumuz da belki nevresimlerimiz de nerede ise kullandığımız her gerecin bir yerinde bir şekilde kullandığımız düğmeler. Yaşantımızda çok fazla ihtiyaç duyduğumuz bu gereçleri paketleyerek evinizin konforlu ortamında para kazanabilirsiniz.

Aylık elde edeceğiniz gelirin 1000 ile 1500 Lira arasında olacağı belirtiliyor. Ayrıca çalışma saatlerinizin sizin tarafınızdan belirlenecek olması oldukça büyük bir özgürlük nasıl ve ne zaman çalışacağınıza siz karar vererek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

EVDE NİKÂH ŞEKERİ YAPARAK PARA KAZANMAK

Nikâh şekerini imal ettirecek işletmeler malzemeleri teslim ederek örneği de sunuyor ve siz üretimi gerçekleştirerek geri teslim ediyorsunuz. Zamanında ve iyi işçilik ile ürünleri teslim edenlerin aylık 3000 Liraya kadar gelir sağladığı belirtiliyor. İş veren ilanlarını ziyaret ederek birlikte çalışabileceğiniz doğru firmaya ulaşabilirsiniz.

EVDE MANTAR YETİŞTİRME İŞİ

Ev ortamında rahatlıkla mantar yetiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Çok fazla masrafa girmeden ev ortamında mantar yetiştirme hakkında ayrıntılı bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.


yatırım ilanları

kobi vadisi

Yorum(1)

  1. Cevap yaz
    Mehmet YALDIZ yorumu:

    Evde yapabileceğim paketleme işi vb. iş arıyorum. İrtibat gsm : ***

Yorumunuz