Cake Yard Franchising

Cake Yard Franchising Bilgileri

CAKE YARD, dünyada popüler olan Cinnamon Roll ürünlerinin en özelini kendi formül ve reçeteleri ile ve 30 yıla yakın tecrübesi ile Zak Investments Gıda A.Ş. iştiraki altında kendi üretim tesislerinde üreterek tüketici ile buluşturur. CAKE YARD, franchise yolu ile büyümeyi hedefleyen yeni ve tamamen yerli bir markadır. Zak Investment yerel pazarda 30 dan fazla markaya ve ülke genelinde tüm şubelerine tedarikçi olarak hizmet veren ana kuruluştur.

CAKE YARD’ın lokomotif ürünü olan Cinnamon Roll’ün 12 çeşidinin dışında, 9 çeşit brownie, turta, cookie, kruvasan, örgü, sticks gibi çok çeşitli unlu mamülleri; bununla birlikte de zengin bir içecek menüsü mevcuttur. Markanın konsepti içerisinde soğuk ve sıcak kahve çeşitleri ile birlikte, çay çeşitleri, frozen, milkshake gibi içecekler ve yeni nesil bubble tealer servis edilmektedir.

CAKE YARD konsepti, düşük işçilik maliyeti ve beraberinde operasyonel maliyetleride azaltan iş fikri, yüksek kar marjı ve kısa zamanda yatırımın geri dönüşü modelinde kurgulanmış karlı bir franchise seçeneğidir. Özgün ve inovatif lezzetlerin yer aldığı ürün gruplarımız çeşitlilik ve tüm yaş gruplarının talebini karşılayacak içerikler ile yüksek kalite ve hijyen standartları doğrultusunda benzersiz hizmet sunar. Ürün çeşidi, tadı ve konsept olarak ülkemiz için oldukça yeni, merak uyandıran ve alışkanlık yapan bir modeldir.

CAKE YARD’ın ekteki avm, cadde , kiosk ve mobil (çekme caravan) olmak üzere 4 ayrı konsepti mevcuttur.


Cake Yard Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 2,170,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 2,170,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 2,170,000TL
Kar Marjı %65
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi

YouTube video player

Cake Yard Hakkında Bilgiler

Sektör Kafeterya
Firma Unvanı Zak Investments Gıda Anonim Şirketi
Yetkili Kişi Rengin Tuna Kocak
Kuruluş Yılı -
Adres Kayabaşı, Evliya Çelebi Cd. Başakşehir / İstanbul
[tab-area3]

Cake Yard Franchising Başvurusu

05456212121Üye: Rengin Tuna Kocak

 

 

Cake Yard Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Cake Yard Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Cake Yard Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Cake Yard Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.