Yummy Donuts Franchise

Yummy Donuts Franchise Bilgileri

Yummy Donuts “Şehrin En İyisi” sloganıyla gittiği her şehrin en iyisi olması iddiasıyla ortaya çıkmış bir startup olarak kurulmuştur.

500 metrekare üretim alanında günlük 6000 adet üretim kapasitesine sahip donut üretim tesisimiz İzmir ilinde Karşıyaka ilçesindedir.

Girişim hikayemiz, bir tatlı tutkusu yaratmayı hedeflemektedir. Özel reçetesi ile Türk damak tadına uygun hale getirilmiş olup, AR-GE yatırımından sonra ürün -18 derecede 1 yıl muhafaza edilir. +4/-4 derecede raf ömrü 30 gündür.

Benzersiz hamur tadı ve geniş dolgu seçenekleri hayal gücünüzü zorlamakla kalmıyor unutamayacağınız lezzet ile geliyoruz.


Yatırım Tutarı 500,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 350,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 500,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 850,000TL
Kar Marjı %90
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
[tab-area1]

Yummy Donuts Hakkında Bilgiler

Sektör Kafeterya
Firma Unvanı Vitriol Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş.
Yetkili Kişi Ergun Uslu
Kuruluş Yılı 2022
Adres 7504 Sok. No:11/B Örnekköy, Karşıyaka, İzmir
[tab-area3]

Yummy Donuts Franchise Başvurusu

05544125084Üye: Ergun Uslu

 

 

Yummy Donuts Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Yummy Donuts Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Yummy Donuts Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Yummy Donuts Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.