Özsüt Franchise

4,000,000TL

Özsüt Franchise Bilgileri

1938 yılından bu yana değişmeyen lezzetleriyle, mutluluk tadında ürünler yaratan Özsüt’ün mutfağına, yalnızca en taze malzemeler giriyor!

Yemeye doyamadığınız tariflerimizin sırlarından biri tazelikten gelen bu eşsiz lezzet, diğeri ise 84 yıllık ustalığımızdır…
Saray mutfağından bir tatlı ustası, Cumhuriyet döneminde bir dükkânda çalışmaya başlıyor ve birbirinden leziz tatlılar yapıyor.
Dükkân sahibinin yeğeni, tatlı yapımının tüm inceliklerini bu ustadan öğrenir ve bir gün kendi dükkânını açmaya karar veriyor.
İşe önce yoğurt ve kaymak satarak başlıyor, Özsüt’ün bacasını tüttüren ilk tatlı ise bugün hâlâ aynı tarifle hazırlanan kazandibidir.

Sefer Urlulu ya da herkesin bildiği adıyla Sefer Usta ile 1938 yılında İzmir Kemeraltı’ndaki 16 metrekarelik bir dükkânda Özsüt’ün marka yolculuğu işte böyle başlıyor! Sefer Usta’dan bayrağı devralan oğlu İbrahim Urlulu ile süren Özsüt hikâyesi, 1996 yılında franchising sistemi ile Türkiye’nin dört bir yanına hızla yayılıyor.

Bugün 45 ilde 150’yi aşan mağazası ve yurt dışında bulunan 7 şubesi ile Türkiye’nin en köklü markalarından biri olarak misafirlerini ağırlamaya sürdürüyor.

Serüvenine geleneksel tatlılar üreterek devam eden Özsüt, özellikle 70-80’li yıllarda ününü giderek artırıyor ve İzmir’in önde gelen isimlerinden biri hâline geliyor.

İbrahim Urlulu yönetiminde dev bir üretim ağı ve mağazalar zinciri kuran Özsüt, 1991 yılında ilk şubesini Alsancak’ta açıyor ve 2002 yılına gelindiğinde şube sayısı 20’ye yükseliyor.

Azerbaycan’da da 3 mağaza açarak ve bugün 7 mağazaya ulaşarak hizmet vermeye devam ediyor. Dünyanın önde gelen tatlı şeflerinden Karim Bourgi’den aldığı danışmanlık hizmeti ile geleneksel lezzetlerine dünya mutfaklarından eşsiz tatlar ekleyen ve hem yerelde hem de globalde ününü her geçen gün artırarak eşsiz tatlarına hayran bırakan Özsüt’ün lezzet yolculuğu hız kaybetmeden sürüyor!

Günümüzde Özsüt mutfağında, kültürümüzün unutulmaya yüz tutmuş binlerce yıllık gizli tariflerinden dünya mutfaklarına uzanan zengin bir menü sunmaya devam ediyor.

Kazançlı Bir Yatırımla Özsüt Bayisi Olmanın Ayrıcalıklarını Yaşayın…

1996 yılından itibaren franchising ile istikrarlı bir şekilde büyüyen Özsüt, ülkemizde bu sistemi en iyi uygulayan markaların başında gelmektedir. Lokasyon seçiminden verimli operasyon yönetimine kadar tüm konularda destek veren Özsüt, yatırımcılar için çok cazip fırsatlar sunar.

1. Başvuru
Özsüt bayisi olmanın ilk adımı, Özsüt Franchise Başvuru Formumuzu doldurmakla başlar.

2. Ön Görüşme ve Davet
Franchising ekibimiz, bayi adaylarımızla iletişime geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirir ve franchising sistemimiz konusunda ön bilgilendirmede bulunur. Olumlu değerlendirilen adaylar merkezimize davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.

3. Ön Protokol ve Lokasyon
Ön görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylarımızla bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından lokasyon kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayımız için en uygun mekana birlikte karar verilir.

4. Sözleşme
Bayi adayımızdan franchising sözleşmesi için istenen evraklarla beraber bayilik sözleşmemiz hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

5. Mimari Proje
Konsepte uygun olarak mimari ekibimiz mağazanın projelendirilmesini sunar ve inşaat başlar.

6. Personel Alımı / Eğitimi
Şubenin inşası ve mimari düzenlemenin tamamlanmasına yakın, operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımı sırasında size danışmanlık yapar. Önce teorik eğitimleri, sonrasında pratik eğitimleri tamamlayarak mağazayı ve ekibi açılışa hazır hale getirir.

7. Şube Açılışı
Operasyon ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir.


Özsüt Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 4,000,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 3,000,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 2,000,000TL
Kar Marjı %90
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 36 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ürün Desteği
  • Açılış

YouTube video player

Özsüt Hakkında Bilgiler

Sektör Kafeterya
Firma Unvanı STP Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Yetkili Kişi Burak Giray
Kuruluş Yılı 1938
Adres Kemalpaşa Osb Mah. Ankara Asfaltı Cd. No:51 35730 Kemalpaşa, İzmir
[tab-area3]

Özsüt Franchise Başvurusu

0 232 877 00 11Üye: Özsüt

 

 

Özsüt Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Özsüt Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Özsüt Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Özsüt Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.