CoffecoNes Franchising

CoffecoNes Franchising Bilgileri

NESLİM GÜNGEN’in uzun arge ve lezzet arayışının sonucunda en kaliteli kahveyi en uygun fiyata sunduğu yepyeni projesi Coffecones..!

Türkiye’nin yeni kahve markası Coffecones, taze kahve ve sabit fiyat ilkesiyle kısa sürede çok sevildi. Bugün gerek şubeleri gerekse çevrimiçi sipariş sitelerinden kahve severlere ulaşan Coffecones, hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Dünyanın birçok ülkesinde benzeri bulunan bu eşsiz konsepti Türkiye’ye getiren ilk marka olan Coffecones, Endonezya’da kahve çekirdekleri yetiştirerek daha iyi kavurma ve daha iyi lezzet elde etmektedir.

Adil fiyat politikası ile kahvenin erişilemez imajına karşı çıkan ve kültürel mirasımızın en önemli parçalarından biri olan kahvenin temel ihtiyaç olduğuna vurgu yapan Coffecones, herkes için erişilebilir olması önemsemektedir.

Sadece kahve değil birçok sıcak-soğuk içecek ve zengin atıştırmalık seçenekleri de sunan Coffecones, attığı adımlarla ülkemizin her noktasında kahve severlere ulaşmayı hedeflemektedir.


Yatırım Tutarı 3,500,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 3,500,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 2,000,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 3,500,000TL
Kar Marjı %200
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

CoffecoNes Franchising Başvurusu

05435760700Üye: coffecones

 

 

CoffecoNes Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; CoffecoNes Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

CoffecoNes Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

CoffecoNes Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.