Dry Car Care Bayilik

Dry Car Care Bayilik Bilgileri

DRY CAR CARE 2007 yılında Türkiye ye nano teknolojik araç temizliği sistemini kazandırmış olan öncü bir markadır. ABD ile yapmış olduğu master distribütörlük anlaşması ile ürünlerini bu işin dünyadaki mucidi olan ve 55 ülkeye bu sistemi ihraç eden firma üzerinden tedarik etmektedir aynı zamanda ürünler Türkiye şartları için özel olarak formülize edilip geliştirilmiştir.

Dry Car Care 2007 yılından beri faaliyetlerini her geçen gün artan ve gelişen bir şekilde devam ettirip ülkemizde sektörünün lideri konumundadır. Gerçekleştirilmiş olan bireysel ve kurumsal hizmetlerle sistemini ve adını her geçen gün daha geniş kitlelere yaymakta hatta yurt dışından ithal etmiş olduğu bu sistemi gene yurt dışına Avrupa’ya ihraç ederek 2011 yılı içinde Avrupa temsilciğini de açmış bulunmaktadır.

Profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışımız ile genel merkezimiz Türkiye’ nin en büyük avm leri olan;

ÖZDİLEK PARK İSTANBUL AVM
MALTEPE PİAZZA AVM
İSFANBUL (VİALAND) AVM
OPTİMUM İZMİR AVM
KENTMEYDANI AVM
BİZ CEVAHİR HALİÇ AVM’ de

toplam 8000 metrekareyi aşan uygulama alanlarından çalışmalarını sürdürmektedir. Yenilikçi hizmet anlayışımız ile uygulama noktalarımızda;

Klasik sulu oto yıkama uygulamaları
Nano teknolojik araç temizliği uygulamaları
Buharlı oto yıkama uygulamaları
Detaylı iç temizlik ve araç içi sterilizasyon uygulamaları
Detaylı dış temizlik çizik giderme ve profesyonel boya koruma uygulamaları
Cam ve kaput koruma filmi uygulamaları
Araç folyo kaplama uygulamaları
Seramik kaplama uygulamaları
Anti bakteriyel ozonla sterilizasyon uygulamaları

Hizmetlerini müşterilerimize sunmakta aynı zamanda bayilik çalışmalarını sürdürmekteyiz. Oluşturduğumuz avantajlı bayilik paketlerimiz ile yatırımcılarımızın minimum maliyetlerle car care sektörüne adım atmalarını sağladığımız gibi karlılıklarını maksimize ederek yüksek kazanç elde ettirmekteyiz.

SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ LİDER MARKANIN FRANCHİSE’ I OLUN

DRY CAR CARE ‘ in standart hizmet anlayışı, kimyasal ürünlerinin kalitesi ve çeşitliliği, kendini farklı kılan istasyon dekorasyonları, profesyonel işletme sistemleri, sektördeki yenilikleri, destek veren ekipleri ve kurumsal yapısıyla, müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özen DRY CAR CARE’ in franchise almak ve bayi olmak için mükemmel bir adres olduğunu gösteren nedenlerden sadece birkaçıdır.

Amacımız başarılı franchisee’larla büyümek, sürekli gelişen sektördeki gelişmelerin yakın takipçisi olup, ürün ve hizmetlerle ilgili beklentinin üstünde fayda sağlayacak şekilde taleplerini %100 yerine getirmektir.

Bu ilkelerle hizmet verdiğimiz sektörümüzde rakiplerinin de yol göstericisi olan DRY CAR CARE takip eden değil takip edilen ve örnek alınan bir markadır. Sektör içerisinde ki niş pazarlama anlayışı, dikkat çeken tasarım ve uygulamaları, kurumsal firma yapısıyla DRY CAR CARE yatırımcısının yüzünü güldüren ve her daim yüksek kazanç elde etmesini sağlayan sağlam temeller üzerine kurulmuş olan bir markadır.

Dry Car Care Müşteri Yorumları

Aşağıda yer alan bilgiler, ilgili firmanın temsili bir şubesini ziyaret eden müşterilere ait yorumlardır.

 • Abartmıyorum aracınız ile ilgili oto yıkama ve kuaför hizmetlerini en iyi şekilde alabileceği... Devamı
Yatırım Tutarı ₺50.000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺150
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺70.000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺80.000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺80.000
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Personel Desteği
 • Ürün Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Kosgeb Desteği
 • Ortak Reklam
 • Bölge Koruması
 • Yer Seçimi
 • El Kitabı
 • Proje Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05322890379Üye: Ergin Kayabaşı

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.