Skala Bayilik

Skala Bayilik Bilgileri

2008 yılında Avrupa pazarında ilk faaliyetlerine başlayan Skala Holding, 2015 yılında Türkiye pazarında faaliyet göstermeye başladı.
Öncelikle otomobil bakım kimyasalları üreten Skala Kimya, büyüme evresinde endüstriyel bakım kimyasalları üretimine de başlamıştır.

Skala Holding bünyesinde kurulan bir diğer markamız Krafting Kimya, teknik bakım kimyasalları alanında sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kimya sektörünün gelişen dinamiklerine uyum sağlayan araştırma ve geliştirme gücü her geçen gün artan Skala Holding, kimya sektörüne yüksek katma değerli ürünler üretme misyonu ile yoluna devam ediyor.

Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimiz tarafından Türkiye genelinde bayilikler verilecektir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.


Skala Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 100000TL
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Skala Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

5392395178Üye: Yunus Emre Can

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.