Skala Bayilik

Skala Bayilik Bilgileri

2008 yılında Avrupa pazarında ilk faaliyetlerine başlayan Skala Holding, 2015 yılında Türkiye pazarında faaliyet göstermeye başladı.
Öncelikle otomobil bakım kimyasalları üreten Skala Kimya, büyüme evresinde endüstriyel bakım kimyasalları üretimine de başlamıştır.

Skala Holding bünyesinde kurulan bir diğer markamız Krafting Kimya, teknik bakım kimyasalları alanında sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kimya sektörünün gelişen dinamiklerine uyum sağlayan araştırma ve geliştirme gücü her geçen gün artan Skala Holding, kimya sektörüne yüksek katma değerli ürünler üretme misyonu ile yoluna devam ediyor.

Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimiz tarafından Türkiye genelinde bayilikler verilecektir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.


Skala Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 100,000TL
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

Skala Hakkında Bilgiler

Sektör Otomotiv
Firma Unvanı Skala Kimya San. Tic. A.Ş.
Yetkili Kişi Yunus Emre Can
Kuruluş Yılı 2008
Adres Akşemsettin Mh. Fatih Bulvarı Serap Sk. No:6 Sultanbeyli / İstanbul
[tab-area3]

Skala Bayilik Başvurusu

5392395178Üye: Yunus Emre Can

 

 

Skala Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Skala Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Skala Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Skala Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.