Dry Clean Express Franchise

Dry Clean Express Franchise Bilgileri

1972 yılında kurulan Türkiye’de tekstil sektörünün önde gelen firmalarına partnerlik yapmış ve sonrasında ise kendi ihracat portföyünü oluşturarak, dünyada toplam 56 ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir.

Tekstil ile ilgili diğer hizmet sektörlerini de zaman içerisinde hedefleri arasına ekleyen firma, tekstil ürünleri üzerindeki deneyim ve birikimlerini, ürünlerin temizlenmesi yönünde kullanarak, ilk etapta kurumsal müşterilere ulaşma kararı almıştır.

Kurumsal firmaların tekstil temizleme işlemleri için 2003 yılında çamaşırhane kurulumu yaparak ilk adımı atmışlardır. Bu sektördeki faaliyetlerini başarı ile devam ettiren firma, ilk çamaşırhane kurulumundan 3 yıl sonra 2006 yılında ise bireysel müşterilere de en iyi hizmeti verebilme düşüncesiyle “ DRY CLEAN EXPRESS ” markasını ve konseptini oluşturmuştur.

Kısa sürede sektördeki ihtiyacı karşılama yönündeki çalışmalar, yeni şubelerin açılmasıyla ivme kazanmıştır.
DRY CLEAN EXPRESS’ in marka değerinin kısa sürede ilk sıraya yerleşmesi; Konseptin içerdiği son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel kadro ile nitelikli ve de kaliteli hizmet verilerek sağlanmıştır.

“DRY CLEAN EXPRESS “2011 -2012 –2013 –2014 –2015 –2016 –2017 –2018 –2019 –2020 yıllarında üst üste Altın Marka ödülünü kazanmıştır. AVRASYA TÜKETİCİLERİ KORUMA DERNEĞİ tarafından 2020 yılı önerilen markası seçilmiştir.

Ülkemizde müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen rakipleri tarafından takdir gören DRY CLEAN EXPRESS, marka değerini daha üst seviyelere taşıyabilmek ve dünya pazarlarında da markanın saygınlığını, ülkemizin ticari ve kültürel zenginliğini en iyi şekilde temsil etmek, kuru temizleme sektöründe Türkiye ve Dünya pazarında yeni bir ticari faaliyet köprüsü oluşturmak istemektedir


Yatırım Tutarı 445,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 445,000TL
Kar Marjı %60 - 100
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
[tab-area1]

Dry Clean Express Hakkında Bilgiler

Sektör Temizlik
Firma Unvanı -
Yetkili Kişi -
Kuruluş Yılı 1972
Adres Kavacık Mahallesi Ekinciler Cd, Elbistan Sk No:6, 34810 Beykoz İstanbul

Kobivadisi.com tarafından, Dry Clean Express firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Dry Clean Express, Türkiye'nin Bir Numaralı Kuru Temizleme Firmasıdır.

Türkiye Çapında Gün Geçtikçe Büyüyen İşletme Prestiji Artan Lider Kuru Temizleme Ağının Bir Parçası Olma Şansına Uygun Maliyetlerle Sahip Olun.

Dry Clean Express, Yüksek Marka Bilinirliği ve Potansiyeliyle Kuru Temizleme Sektörüne Düşük Riskle Girmenizi Sağlar.

Kuru Temizleme İşletmenizin Açılacağı Lokasyonun Özelliklerini Analizini Yapıyor Uygun Şartlar İçin Size Uygun Çözümler Üretiyoruz.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

lider kuru temizleme firması
hazır müşteri garantisi
kusursuz fizibilite çalışması
yüksek teknoloji paylaşımı

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Şube ağımızı Tüm Türkiye üzerinde oluşturmak ve Kurumsal kimliğimizi tüm illerimize benimsetmek. Müşteri hizmetleri ve ilişkileri yönetimini ve altyapımızı sürekli geliştirmek.

Sektörümüzle bağlantılı yeni ve gelişmeye açık, lider olabileceğimiz sektörlere yatırımlar yapmak. Sektörde kendisini geliştirmek isteyen çalışanların eğitimlerini vermek ve gereken katkıyı sağlamak

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

%60 - %100

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz:

Mağaza yerinin fizibilite çalışmaları,
Dry Clean Express konseptine uygun mağaza dekorasyonu ve makina konfigürasyonunun belirlenmesi,
Dry Clean Express konseptine uygun mağaza işletmeciliği eğitimi,
Mağazada uygulamalı 1 aylık eğitim ve beraberinde açılış.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Günlük ortalama 50,000 parça yıkama kapasitesiyle rakiplerimize göre en hızlı ve en temiz teslimat süreci ile müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Dry Clean Express Franchise Başvurusu

5426427454Üye: Dry Clean Express

 

 

Dry Clean Express Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Dry Clean Express Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Dry Clean Express Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Dry Clean Express Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.