E-Hediyeci Franchise

E-Hediyeci Franchise Bilgileri

“Türkiye genelinde 120 XML bayisi olan firmamız sürekli kendini geliştirmeyi ve yeni sezon trendlerini takip etmeyi kendine en önemli görev bilmiştir. Hali hazırda; Amazon, çiçeksepeti, hepsiburada, 1v1y, evidea, evmanya, zet, tozlu, hepsiburada, n11, gittigidiyor, trendyol, epttavm ve sosyal medyada da satış yapan bayilerimiz bulunmaktadır. Bayilik / Franchise şeklinde çalıştığınızda hem aynı pazaryerinde ücretsiz XML ‘imizle satış yapabilir aynı gün kargolayabilirsiniz hem mağazanızdan canlı satış yapabilirsiniz. Yalnız mağazanızda yapacağınız canlı satışta fiyat avantajınız oluşmaktadır. Franchise bayilikler şeklinde çalıştığımız fiyatlar internet üzerindeki fiyatlardan daha uygundur. Yani ürünlerimizi internetten beğenen bir müşterimizin sizden peşin alabilecektir. Marka bilinirliğimiz ile birilkte sizlerden hem pazaryerinde daha yüksek karlar ile satış yapabilecek hem mağazanızdan satış imkanı sunuyoruz.

E-HEDİYECİ Hakkında;

e-hediyeci.com ;hediyelik sektörüne farkındalık getirmiş ve gelen yoğun talep üzerine XML bayilikler verip Dropshipping şeklinde çalışan Bursa merkezli bir kadın girişimci firması ve hediyelik eşya mağazasıdır.

1700+ üzeri sürekli güncellenen ürünler ile kişiye özel hediyeler, ilginç hediyeler ve özel tasarım konseptinde hizmet vermekteyiz. Stoklarımız anlık güncellenmektedir.

Sizlerde ;Amazon, n11pro, n11, gittigidiyor, hepsiburada, ciceksepeti, trendyol, evidea, dekorazon, evmanya, 1v1y, sanalpazar, epttavm, tozlu, zet.com, zebramo, sahibinden vb. gibi pazaryerlerinde stok tutma ihtiyacınız olmadan, e-hediyeci bayisi olarak ürünlerimizi satmak isterseniz XML linkimiz ile hemen satışa başlayabilirsiniz.
Ayrıca 2018 Ağustos ayı itibari ile E-Hediyeci markası altında Franchise bayilkler vermeye başlayan firmamızda min. 20.000 TL ile Bayilik / Franchise alabilir hem mağaza hem internette ürünlerimizi satabilirsiniz. ”

Yaya yolu üzerinde , lise-üniversite yakını, metro vb toplu taşıma noktaları yakını, AVM mağaza veya standları, festival alanları, kalabalık noktalarda girişken ve işiniz seven arkadaşlar olması tercih sebebidir.

Telefonla Bilgi > Ön Görüşme > Yer Seçimi > Franchise Sözleşmesi > İlk Sipariş Tutarı Olan Min. 20.000 TL’nin ödenmesi> Konsept Stand ve Tabela Onayı> Ürünlerin Teslimi (Franchise bayilik bedeli yalnızca ürün bedelidir; oluşturulacak konsept’in içeriği stand özellikleri bayilik alan firmalara bırakılmış ve maliyete katılmamıştır.)


Yatırım Tutarı ₺500
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺1000
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺10000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺20000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺30000
Kar Marjı %% 100 - %160
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

08503050508Üye: Selda ERKOL

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik