Ebrar-Dental Bayilik

Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye genelinde Bayilikler verilecektir.

Şirketimiz, kaliteli ve rekabetçi Dişhekimliği ürünlerini Türkiye çapında dağıtıp Dişhekimlerine ulaştırmak amacıyla yeni bir yapılandırmaya karar vermiştir. Bu yapılandırma ”yerel ve yaygın satış ve satış sonrası hizmetler ağı için” Türkiye genelinde Bayiler verilecekdir.

Şirketimiz, büyüyen yapısı ile ticaretine aracılık ettiği ve üretimini sağladığı ürünlerini sürekli arttırmaktadır. Ürün tercihlerinde kalite ve servis seviyesine çok önem veren şirketimiz, Dünya’da sektörün önde gelen markalarını portföyüne katmış ve dişhekimleri ürünün’de 56.000 kalem ürüne ulaşmıştır.

— Güvenilir firmadan kurumsal hizmet almak için hizmette mükemmellik perspektifi, disiplinli çalışma, akıllı sistemler ve bilgi çağı ürünleri.
— Alırken kazanmak için kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla almak ve özel toplu paket avantajlarından faydalanmak.
— Satış öncesi fizibilite ve bilgilendirme ve güçlü satış sonrası hizmet desteği, yerel ve hızlı teknik servisi ve yedek parça ve düzenli eğitim desteği

Bayiliklerin bulunduğu il ya da çevre illerde’de Dişhekimlereine ve Dental Depolara ziyaretler gerçekleştirerek kendine müşteri portföyü edinebilecek ya da hazır portföyü olan kişi ya da kurumlara Türkiye’nin her ili için acentelikler verilecektir. Her il için 1 Ana Bayi ve 2 Acente girişimci alınacaktır.

Kendini ispatlamış başarılı personel ve idarecilerimize kariyer ve yükselme imkanı sunacağız. Detaylı şartlar ve imkanlar hususunda ciddi düşünen arkadaşların dönüşlerini beklemekteyiz.

Yatırım Tutarı ₺250.000
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺75.000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺50.000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺50.000
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]

[Toplam:3    Ortalama:5/5]

Sağlık / Tıbbi Ürünler sektöründe bayilik veren, Ebrar-Dental adlı firmayı değerlendirmek ister misiniz?

[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05345151534Üye: Ebrar Group

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler