Ebrar-Dental Bayilik

Ebrar-Dental Bayilik Bilgileri

Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye genelinde Bayilikler verilecektir.

Şirketimiz, kaliteli ve rekabetçi diş hekimliği ürünlerini türkiye çapında dağıtıp diş hekimlerine ulaştırmak amacıyla yeni bir yapılandırmaya karar vermiştir. Bu yapılandırma ”yerel ve yaygın satış ve satış sonrası hizmetler ağı için” Türkiye genelinde Bayiler verilecektir.
Şirketimiz, büyüyen yapısı ile ticaretine aracılık ettiği ve üretimini sağladığı ürünlerini sürekli arttırmaktadır. Ürün tercihlerinde kalite ve servis seviyesine çok önem veren şirketimiz, Dünya’da sektörün önde gelen markalarını portföyüne katmış ve diş hekimleri ürünün’de 56.000 kalem ürüne ulaşmıştır.

— Güvenilir firmadan kurumsal hizmet almak için hizmette mükemmellik perspektifi, disiplinli çalışma, akıllı sistemler ve bilgi çağı ürünleri.
— Alırken kazanmak için kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla almak ve özel toplu paket avantajlarından faydalanmak.
— Satış öncesi fizibilite ve bilgilendirme ve güçlü satış sonrası hizmet desteği, yerel ve hızlı teknik servisi ve yedek parça ve düzenli eğitim desteği

Bayiliklerin bulunduğu il ya da çevre illerde de Dişhekimlereine ve Dental Depolara ziyaretler gerçekleştirerek kendine müşteri portföyü edinebilecek ya da hazır portföyü olan kişi ya da kurumlara bayilik verilecektir.

Kendini ispatlamış başarılı personel ve idarecilerimize kariyer ve yükselme imkanı sunacağız. Detaylı şartlar ve imkanlar hususunda ciddi düşünen arkadaşların dönüşlerini beklemekteyiz.


 

Yatırım Tutarı 150,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1,250TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 75,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 50,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 100,000TL
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Ürün Desteği
 • Açılış
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Ebrar-Dental Bayilik Başvurusu

+905345151534Üye: Ebrar Dental

 

 

Ebrar-Dental Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Ebrar-Dental Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Ebrar-Dental Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Ebrar-Dental Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.