Venüs Arıtma Bayilik

Venüs Arıtma Bayilik Bilgileri

VENÜS SU ARITMA NEDİR?

Venüs su arıtma sistemleri tamamen yerli partnerler ve yerli üreticiden oluşmaktadır.

Venüs çalışanları, bayileri ve servisleri tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Tescilli markadır, tüm ürünleri patentlidir.

VENÜS SU ARITMA NEREDE ÜRETİLİYOR?

Venüs Su Arıtma Sistemleri, Esli Su Arıtma A.Ş tarafından Antalya tesislerinde üretilmektedir. Esli Su Arıtma A.Ş; Ar-Ge, marka, üretim ve sermaye yatırımları ile dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

NEDEN VENÜS SU ARITMA?

Venüs Su Arıtma Sistemleri, ofis-teknik servis ve çağrı merkezi konusunda tecrübeli firmalara bayilik vermektedir. Periyodik olarak bayi ve servis ağını denetlemekte ve eğitimlerle desteklemektedir. Su arıtma konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmayan kişilere bayilik ve servislik yetkisi vermez. Tüm ürünlerini seri numara ile takip etmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan, Venüs kullanıcılarının sorun yaşamaması için katı kuralları olan ve yaptırımlar uygulayan tek markadır.

VENÜS SU ARITMA CİHAZININ FARKI NE?

Venüs Su Arıtma cihazı, ilk geldiği hammaddeden başlayıp son kullanıcı olan sizlerin mutfağına ulaşana kadar en küçük parçasından en büyük parçasına kadar birçok kontrolden geçer. İçerisinde kullanılan tüm ürünleri sürekli test ederek, belirli dönemlerde Sağlık Bakanlığına bağlı kuruluşlardan analiz raporları alır.

VENÜS SU ARITMA GARANTİ

Venüs Su Arıtma Sistemleri, sizler için hem kaliteli ürünler hem de ekonomik olarak uygun cihazlar üretmek için sürekli Ar-Ge çalışmaları yapmaktadır. Venüs su arıtma bayileri, filtre değişimi için filtre ömrünü en az 1 yıl (365 gün) tutmaktadır. Daha erken süreçte oluşacak tüm maliyetleri garanti kapsamında karşılar. Ürünleri sarf malzemeleri ve doğal afetler hariç 2 yıl yerinde servis vererek garanti kapsamında karşılar. Su arıtma sisteminde ek garanti sürecini servislerinin vermesini destekleyen tek firmadır.

VENÜS SU ARITMA SAĞLIĞINIZI DÜŞÜNÜR.

Tüm parçalarında NSF belgeli ürünler kullanılmakta ve parçaların tamamı su arıtma sektöründe dünyaca ünlü markaların ürünlerinden bir araya getirilmektedir. Venüs su arıtma, ürünlerini piyasaya sürmeden, Türkiye’nin 7 bölgesinde farklı illerde testlere tabii tutar.

VENÜS SU ARITMA PAHALI MI?

Venüs Su Arıtma Sistemleri tüm ekonomik sınıflara hitap etmektedir. Fiyatlarını beyaz eşya endeksinde tutar. Her bireyin sağlıklı ve lezzetli su içmesini ve doğru hizmet almasını sağlamayı hedefler. Hizmetten ödün vermeden makul bir fiyatta tutmaya çalışır.


Venüs Arıtma Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 20,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

YouTube video player

Venüs Arıtma Hakkında Bilgiler

Sektör Sağlık
Firma Unvanı Esli Su Arıtma A.Ş.
Yetkili Kişi Fatih Yasan
Kuruluş Yılı -
Adres Antalya OSB 1. Kısım Antalya Bulvarı No: 36 07190 Döşemealtı / ANTALYA
[tab-area3]

Venüs Arıtma Bayilik Başvurusu

05399207099Üye: Fatih YASAN

 

 

Venüs Arıtma Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Venüs Arıtma Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Venüs Arıtma Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Venüs Arıtma Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.