Hipster Fit Mutfak Franchising

Hipster Fit Mutfak Franchising Bilgileri

Firmamız aslen 2017 yılında kuruldu. Son 3 yıldır kabuk değiştirerek sağlıklı yiyecekler sunmaya başladı. Yepyeni dekorasyonumuzla yepyeni bir tarz oluşturduk. Daha da önemlisi maliyetlerin çok yükseldiği bu dönemde çok küçük yatırımlarla büyük işler yapma üzerine uzmanlaştık.

Kişiler bizden bayilik ve distribütörlük aldıktan sonra kendileri de uzmanlaşarak aynı markayı başkalarına da bayilik verebilir. İsim hakkı bizde olsa da kişilerin birebirde kurdukları bayilik kontaklarını onların üzerinden yürüteceğiz.

Bütün menü eğitim vs hepsi tamamen bizim desteğimizle yapılacaktır. Bu iş modelini şimdilik 5 bayi için uygulayacağız. Uygulama sonrası değerlendirip daha fazla sayıda da verebiliriz.

Firmamız hakkında tüm detayları öğrenmek için başvuru yapabilirsiniz.


Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 50,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 50,000TL
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Hipster Fit Mutfak Franchising Başvurusu

05053880925Üye: Sevim Doğruoğlu

 

 

Hipster Fit Mutfak Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Hipster Fit Mutfak Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Hipster Fit Mutfak Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Hipster Fit Mutfak Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.