ExperMobil Franchising

ExperMobil Franchising Bilgileri

Kullanılmış mobil cihazların satışları sırasında ve sonrasında yaşanan problemleri çözen bir tanılama sistemidir. Merkezlerimize inceleme için gelen cihazlar fiziki olarak açılmadan bir yazılım aracılığıyla 70 hassas nokta testine tabi tutularak incelenir.

İnceleme sırasında Çalışan veya çalışmayan aksamlar, sensörlerin kontrolleri, fonksiyonların çalışma durumu, ses testleri, telekominikasyon testleri, ekran testleri, pil testleri, dijital kontroller, fabrika orijinallik kontrolleri, yasal durumu, garanti durumu, kozmetik kontroller gibi noktalara ait durum veriler bir yazılım aracılığıyla çekilerek raporlaştırılır.

Değişen ya da değişmeyen parçaların orijinallik durumlarına yönelik ayrıntılı rapor oluşturulur ve rapor dijital olarak müşteri ile paylaşılır.


Yatırım Tutarı 150,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

ExperMobil Franchising Başvurusu

05322020684Üye: ExperMobil

 

 

ExperMobil Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; ExperMobil Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

ExperMobil Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

ExperMobil Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.