LeventOfis Franchising

LeventOfis Franchising Bilgileri

LeventOfis sektörde 3 yılı aşkın deneyimi, Levent bölgesinde yer alan 2 lokasyonu ve 500+ müşterisi ile hazır ofis, sanal ofis ve toplantı odası hizmeti vermektedir. Ekipler için özel olarak tasarlanan verimli çalışma alanları ve toplantı odasında ağırladığı kurumsal firmalar ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümü üretmiştir.

LeventOfis’ten franchise almayı düşünüyorsanız size sunacağımız en büyük avantaj ortak çalışma alanı işi konusundaki yaratıcılığımız ve marka anlayışımızdır. LeventOfis’ten franchise aldığınızda işinizi yürütmek için gerekli olan tüm bilgilere sahip olacağınız detaylı bir eğitimden geçeceksiniz. Bunun sonunda da eğitim bitmeyecek, ne zaman isterseniz bizden destek alabileceksiniz.


Yatırım Tutarı 55,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 250TL
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

LeventOfis Franchising Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05364747374Üye: merve coskun

 

 

Doğrulanmış Firma

LeventOfis Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

LeventOfis Franchising şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; LeventOfis Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

LeventOfis Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.