Rota Proje Danışmanlık Bölge Temsilciliği

Rota Proje Danışmanlık Bölge Temsilciliği Bilgileri

2013 tarihinde kurduğumuz ROTA PROJE DANIŞMANLIK İNŞAAT Şirketi’nde faaliyetlerimize ilk etapta danışmanlık hizmetleri ile başladık 2013 ve 2014 yıllarında Ardahan bölgesinde ve diğer İllerde başta Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu olmak üzere Bütün Kalkınma Ajansı ve Kurumlarına TKDK, SERKA, KOSGEB ve DAP gibi destekleme kurum ve kuruluşları aracılığıyla, yatırımcılarımıza sunduğumuz üstün hizmet ve ekip çalışması sonucunda birçok projenin altına imzamızı attık.

Hızla büyüyen şirketimizde 2014 yılında Faaliyet alanlarımızı genişleterek, Mimarlık, Mühendislik ve Müteahhitlik konularında da faaliyet göstermeye başlamış bulunmaktayız. Müteahhitlik alanında anahtar teslimi konutlar, yap-sat ve metruk bina ve konut yenileme hizmetleri de sunmaktayız.

Danışmanlık mesleğini benimsemiş ve bu anlamda portföylerini düzgün ve güvenilir biçimde yönetmek isteyen tüm Temsilciler için gerekli tüm araç, gereç, teknik ve idari bilgi birikimine sahip olan Rota Proje Danışmanlık, erişilebilir olma ve hızlı hizmet özelliği ile Türkiye’nin en yaygın üretim ağı olma hedefini şirket misyonu olarak belirlemiştir.

Temsilcimiz olmak isteyen sizlerden istediğimiz şey, yasal sürecin devamı için kendinize ait en azından şahıs şirketinizin olmasıdır. Yerinizi ayarladıktan sonra uzman ekibimiz yerinizde gelip eğitiminizi vermeye başlayacaktır. Bu işe giriş için sahip olmanız gerekenler bilgisayar, yazıcı, internet ve en önemlisi de girişimci ve sürekli ilerlemek isteyen bir ruh!.


Yatırım Tutarı 10,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 10000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 10000TL
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Rota Proje Danışmanlık Bölge Temsilciliği Başvurusu

05325434761Üye: MUHARREM BİLGİN

 

 

Rota Proje Danışmanlık Bölge Temsilciliği Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Rota Proje Danışmanlık Bölge Temsilciliği Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Rota Proje Danışmanlık Bölge Temsilciliği ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Rota Proje Danışmanlık Bölge Temsilciliği ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.