Rota Proje Danışmanlık Bölge Temsilciliği

Rota Proje Danışmanlık Bölge Temsilciliği Bilgileri

2013 tarihinde kurduğumuz ROTA PROJE DANIŞMANLIK İNŞAAT Şirketi’nde faaliyetlerimize ilk etapta danışmanlık hizmetleri ile başladık 2013 ve 2014 yıllarında Ardahan bölgesinde ve diğer İllerde başta Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu olmak üzere Bütün Kalkınma Ajansı ve Kurumlarına TKDK, SERKA, KOSGEB ve DAP gibi destekleme kurum ve kuruluşları aracılığıyla, yatırımcılarımıza sunduğumuz üstün hizmet ve ekip çalışması sonucunda birçok projenin altına imzamızı attık.

Hızla büyüyen şirketimizde 2014 yılında Faaliyet alanlarımızı genişleterek, Mimarlık, Mühendislik ve Müteahhitlik konularında da faaliyet göstermeye başlamış bulunmaktayız. Müteahhitlik alanında anahtar teslimi konutlar, yap-sat ve metruk bina ve konut yenileme hizmetleri de sunmaktayız.

Danışmanlık mesleğini benimsemiş ve bu anlamda portföylerini düzgün ve güvenilir biçimde yönetmek isteyen tüm Temsilciler için gerekli tüm araç, gereç, teknik ve idari bilgi birikimine sahip olan Rota Proje Danışmanlık, erişilebilir olma ve hızlı hizmet özelliği ile Türkiye’nin en yaygın üretim ağı olma hedefini şirket misyonu olarak belirlemiştir.

Temsilcimiz olmak isteyen sizlerden istediğimiz şey, yasal sürecin devamı için kendinize ait en azından şahıs şirketinizin olmasıdır. Yerinizi ayarladıktan sonra uzman ekibimiz yerinizde gelip eğitiminizi vermeye başlayacaktır. Bu işe giriş için sahip olmanız gerekenler bilgisayar, yazıcı, internet ve en önemlisi de girişimci ve sürekli ilerlemek isteyen bir ruh!.


Yatırım Tutarı 10,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 10000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 10000TL
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Rota Proje Danışmanlık Bölge Temsilciliği Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05325434761Üye: MUHARREM BİLGİN

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.