Köfteci Ramiz Bayilik

Köfteci Ramiz Bayilik Bilgileri

Gıda sektöründe iş kurmak isteyenler için bayilik veren güvenilir markaları araştırmaya ve size uygun fırsatları sunmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda, köklü bir kuruluş olan ve hızla büyümeye devam eden Köfteci Ramiz’in yatırımcılara cazip gelen yönlerini ve bayilik koşullarını ele alacağız.

Neden Köfteci Ramiz?

Köfteci Ramiz’in tarihi, gerçek bir özveri ve başarı öyküsü adeta… 1928 yılında Manisa’nın Akhisar ilçesinde açılan küçücük bir dükkân, bugün 29 ilde 140 şubesi bulunan ve büyümeye devam eden ulusal bir marka… Elbette bu başarı, kurucularının yarattığı özgün lezzetler ve kaliteden ödün vermeyen disiplinli bir işletme prensibinin ürünü.

Merkezi halen Akhisar’da bulunan Köfteci Ramiz’in köfte ve sucuk üretimi yapılan et işleme tesislerinde, yalnızca yörede yetiştirilen hayvanların etleri değerlendiriliyor. Köfteler, tıpkı 87 yıl önce olduğu gibi, bugün de elde şekillendirilmesine rağmen, gerekli tüm hijyen şartları yerine getiriliyor. Nitekim marka, Gıda Üretim ve İzin Sertifikalarına sahip olmanın yanı sıra, dünyanın önde gelen gıda denetim kuruluşlarından da tam not aldı. Bir İngiliz kuruluşu olan World Certification Services, Köfteci Ramiz’e ISO-9001 ve HACCP sertifikaları verdi.

Bayi ya da işletme ortağı olabilirsiniz!

Köfteci Ramiz, ana firma olarak kendisi şube açmanın ysanı sıra, iki farklı işletme istemine daha başvuruyor:

– Franchising: Uygun şartları yerine getiren girişimcilere bayilik vermek.

– Ortak Girişim: Ana firma ile bayinin restoranı ortak işletmesi.

Bu sistemlerden hangisi uygulanırsa uygulansın, ürün temini, personel eğitimi ve bayilik alma bedeli değişmiyor; ayrıca girişimci için her iki model de kârlı.

Köfteci Ramiz; Karayolları Yol Restoranları, Cadde üzerinde açılan restoranlar ve AVM restoranları olmak üzere, üç farklı konseptte mekan açıyor. Ana firma, bulunmak istediği AVM’lerde restoranı kendi kiralıyor, ancak burayı bayiye vermek isterse, belirleyeceği bayii adayı ile alt kira sözleşmesi düzenliyor. İstanbul ve İzmir’deki alışveriş merkezlerinde ise durum farklı. Buralardaki şubeleri ana firma işleteceğinden, bayilik başvurusu kabul edilmiyor.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Köfteci Ramiz” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.


Köfteci Ramiz Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 250,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 2,000TL
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü

  YouTube video player

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Köfteci Ramiz Bayilik Başvurusu

  0 (236) 414 33 33Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Köfteci Ramiz Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Köfteci Ramiz Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Köfteci Ramiz Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Köfteci Ramiz Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.