Köfteci Ramiz Bayilik

Gıda sektöründe iş kurmak isteyenler için bayilik veren güvenilir markaları araştırmaya ve size uygun fırsatları sunmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda, köklü bir kuruluş olan ve hızla büyümeye devam eden Köfteci Ramiz’in yatırımcılara cazip gelen yönlerini ve bayilik koşullarını ele alacağız.

Neden Köfteci Ramiz?

Köfteci Ramiz’in tarihi, gerçek bir özveri ve başarı öyküsü adeta… 1928 yılında Manisa’nın Akhisar ilçesinde açılan küçücük bir dükkân, bugün 29 ilde 140 şubesi bulunan ve büyümeye devam eden ulusal bir marka… Elbette bu başarı, kurucularının yarattığı özgün lezzetler ve kaliteden ödün vermeyen disiplinli bir işletme prensibinin ürünü.

Merkezi halen Akhisar’da bulunan Köfteci Ramiz’in köfte ve sucuk üretimi yapılan et işleme tesislerinde, yalnızca yörede yetiştirilen hayvanların etleri değerlendiriliyor. Köfteler, tıpkı 87 yıl önce olduğu gibi, bugün de elde şekillendirilmesine rağmen, gerekli tüm hijyen şartları yerine getiriliyor. Nitekim marka, Gıda Üretim ve İzin Sertifikalarına sahip olmanın yanı sıra, dünyanın önde gelen gıda denetim kuruluşlarından da tam not aldı. Bir İngiliz kuruluşu olan World Certification Services, Köfteci Ramiz’e ISO-9001 ve HACCP sertifikaları verdi.

Bayi ya da işletme ortağı olabilirsiniz!

Köfteci Ramiz, ana firma olarak kendisi şube açmanın ysanı sıra, iki farklı işletme istemine daha başvuruyor:

– Franchising: Uygun şartları yerine getiren girişimcilere bayilik vermek.

– Ortak Girişim: Ana firma ile bayinin restoranı ortak işletmesi.

Bu sistemlerden hangisi uygulanırsa uygulansın, ürün temini, personel eğitimi ve bayilik alma bedeli değişmiyor; ayrıca girişimci için her iki model de kârlı.

Köfteci Ramiz; Karayolları Yol Restoranları, Cadde üzerinde açılan restoranlar ve AVM restoranları olmak üzere, üç farklı konseptte mekan açıyor. Ana firma, bulunmak istediği AVM’lerde restoranı kendi kiralıyor, ancak burayı bayiye vermek isterse, belirleyeceği bayii adayı ile alt kira sözleşmesi düzenliyor. İstanbul ve İzmir’deki alışveriş merkezlerinde ise durum farklı. Buralardaki şubeleri ana firma işleteceğinden, bayilik başvurusu kabul edilmiyor.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Köfteci Ramiz” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.

Yatırım Tutarı ₺250,000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺2.000
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  0 (236) 414 33 33Üye: Kobi Vadisi

  Bayilik Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  Takıştır Bayilik