Prosis Yönetim Franchise

Prosis Yönetim Franchise Bilgileri

Apartman, site ve iş merkezi gibi toplu yaşam alanlarınızı akademik eğitimli, sertifikalı alanında uzman bir ekiple ”hukuki, idari, mali ve sosyal” yönleriyle profesyonel bir anlayışla güvenilir ve en iyi bir şekilde ”entegre hizmetler” üreterek daha az aidat avansları ile yönetiyoruz.

Toplu yapı (apartman, site, iş merkezi vb.) yönetim kurulları, malikler genel kurullarının teveccühü ile seçilerek büyük heyecan ve fedekarlıklarla iş başına gelerek çalışmaya başlarlar. Ancak, yaptıkları bir çok hizmetin usul ve esaslarından dolayı sakinlerin eleştirisi ile karşılaşırlar…

Büyük fedekarlıklarla hizmet etmek hem de değişik olumsuzluklarla karşılaşmamak için ”Profesyonel düzeyde destek, danışmanlık veya yönetim” hizmeti alınması kaçınılmaz hale gelmektedir.

Bizi tercih ederek alacak olduğunuz Profesyonel düzeyde destek, Danışmanlık veya yönetim hizmeti ile toplu yaşam alanlarınızın hukuki yönden etkin, mali yönden güçlü, idari yönden verimli, sosyal yönden zengin ve daha yaşanılabilir olmasını sağlayabilirsiniz.


 

Yatırım Tutarı 30,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 300TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 6.000 - 10.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 30.000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Personel Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Prosis Yönetim Franchise Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05079178757Üye: Yüksel Karadeniz

 

 

Doğrulanmış Firma

Prosis Yönetim Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Prosis Yönetim Franchise şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Prosis Yönetim Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Prosis Yönetim Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.