The Kebab Bayilik

The Kebab Bayilik Bilgileri

THE KEBAB® kısa sürede çok sevilen bir Restoran / Ocakbaşı markası haline gelmiştir. Tüm Türkiye’de ve aynı zamanda Yurt dışında franchise ağını genişleterek hem geniş yelpazeli iş istihdamı sağlamayı hemde markamızı daha ileriye taşımayı hedeflemekteyiz. Lara sahil şeridinde hizmet veren “The Kebab” ailesi olarak güzel Antalya’mızda restoran kültürüne yeni bir yorum getiriyoruz.

Siz değerli müşterilerimize “The Kebab” markası altında Türk Mutfağının eşsiz meze, yemek ve tatlılarını; kaliteli servisimiz ve kusursuz hizmetimizle birleştirerek sunuyoruz. Çıktığınız lezzet yolculuğunda sizi genç, dinamik, yaratıcı ve tecrübeli kadromuzla en elit biçimde ağırlıyoruz.

Siz gönül rahatlığıyla yemeğinizi yiyebilin diye; çocuklarınıza özel olarak hazırladığımız oyun alanımızda, öğretmenimizle birlikte çeşitli eğitici aktiviteler yaptırıyoruz. Sektördeki standartları yeniden gözden geçirmenizi sağlayacak kalitede bir hizmet almak üzere sizleri bekliyoruz.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Restoran açmak isteyen veya mevcut restoranını THE KEBAB markasına çevirmek isteyen yatırımcılar için kaçırılmaz bir fırsat olduğunu belirtmek isteriz. THE KEBAB Türkiye’nin Tüm il ve ilçelerine aynı zamanda Yurt dışına Franchising verecektir. Hali hazırda anlaşması yapılan şubelerimiz: ANTALYA, Lara (Genel Merkez) İZMİR, Bayraklı Çok Yakında… İSTANBUL, Ataşehir Çok Yakında… ANKARA Çok Yakında… BELÇİKA, Brüksel Çok Yakında… İRAN, Tebriz Çok Yakında… Franchising sözleşmemiz 5 yıl boyunca geçerlidir. 5.yıl sonun da taraflar arasında anlaşma olduğu takdirde sözleşme otomatik olarak yenilenir. Şube açılmadan önce lokasyonun uygun olup olmadığına THE KEBAB merkezi karar vermektedir. Projeyi tamamen THE KEBAB merkezi yürütmektedir. İç ve dış mekan tasarımlarımız firmamızın mimarları tarafından yapılmaktadır


 

Yatırım Tutarı 70,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 50000TL
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0 506 863 39 69Üye: Kobi Vadisi

   

   

  The Kebab Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; The Kebab Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  The Kebab Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  The Kebab Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.