Yatırımcı Arıyorum

Ev Hanımlarımız Kazanıyor!

Sosyal geleneklerimiz, adetler, zamanın normları, güçlü bağlarından ayrılmadan zaman içerisinde değişim göstermekte. Bu değişime en rafine biçimde ayak uyduran hanımlarımız, kendilerini geliştirme ve madden ve manen kazanç sağlama hususunda oldukça başarılılar. Artık ev hanımlarımız mevcut düzenlerini bozmadan hem aile bütçelerine hem kendi bütçelerine büyük katkılar sağlamaktalar.

Günlük ihtiyaçlarını karşılamak, bazı önemli harcamalarına destek olmak veya sadece kendini iyi hissetmek, zamanını iyi değerlendirirken kazanmak için muhtelif işler alan hanımlarımız artık bugün başarıları sayesinde kendileri ile övünç duymaktalar. Üstelik kendi düzenleri içerisinde, günlük plan ve programlarını bozmadan kazanıyorlar. Bayanlarımız artık iş imkanlarını çok daha başarılı ve çok daha mantıklı değerlendiriyor. Ev hanımlarımız en çok yaptığı işlerin başında terzilik gelmekte. Maharetli hanımlarımız, pike takımları, masa örtüleri, bebek kıyafetleri ve akla gelen muhtelif bir çok şey yapıp satmaktalar. Evlerinin düzeninde kendi ayırdıkları vakit çerçevesinde yapacakları terzilik işi ile oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz. Bu işte çok daha iyi olan bayanlarımız gece kıyafeti ve nişanlık gibi ürünlerde ortaya koymaktalar. Bu ürünleri çevrenize satabileceğiniz gibi sosyal medya aracılığı ile de nice müşterilere ulaşabilirsiniz.

Gelir elde etmek isteyen bayanlarımız arasında en popüler ve zevkli işlerden biri de bebek yahut çocuk bakıcılığı. Ancak bu işin başka hiç bir işe benzemediğini ve fevkalade sorumluluk gerektiğini unutmamanız gerekmektedir. Sabırlı ve küçük çocukları seviyor olmanız bu işin fevkalade önemli. İster kendi evinizde, ister ailenin evinde çocuk bakabileceğiniz gibi, saatler hususunda da anlaşabilirsiniz. Çocuklarına bakacağınız aileleri siz kendi çevreniz ve tanıdıklarınız ile ulaşabileceğiniz gibi, belirli firmalar ile de anlaşma yapabilirsiniz.

Belirli bir uzmanlığınız yahut branşınız var ise özel ders te verebilirsiniz. Üstelik bu iş fırsatı çok daha az zamanınızı alacak ve oldukça iyi kazançlar elde etmenize vesile olacaktır. Son zamanlarda revaçta olan bir diğer alternatifte online özel derslerdir. İnternet dünyasının getirdiği hoşluk ve kolaylıkları kullanarak siz de interaktif ders verebilirsiniz. Size de büyük avantajlar sağlayacak olan bu yöntemi mutlaka araştırmalısınız. Üstelik öğrencileriniz de ev ortamlarının konforu ve rahatlığında sizden ders alırlarken, siz de dışarı çıkmak ve başkalarının evlerinde ziyaret etmek durumunda kalmadan öğretimde bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken öğrencinizle karşılıklı online iletişim kurmak ve derse başlamak olacaktır. Bunun için bazı siteler mevcut. Bu sitelere üye olarak online ders vermeye başlayabileceğiniz gibi, kendiniz bir kaç adet ders anlattığınız videolarınızı paylaşarak ta tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Bazı hanımlarımız kullanmadıkları eşyaları internet üzerinden satarak para kazandıkları gibi, bazıları da ucuza mal ettikleri eşyaları, giysileri, çantaları ve buna benzer ürünleri sosyal medyada ve internet üzerinden kar koyarak satmaktalar.

Tematik ürünler ve özel günlere ait aksesaurlar satmakta oldukça karlı bir iştir. Yeni doğan bebek odaları için süsler, kapı süsleri, hatıra defterleri, yeni yıl objeleri, bayrama özel hediye seçenekleri gibi bir çok seçenek meydana getirebilir ve bunları büyük avantajlara çevirebilirsiniz. Özel günlerde tüm sektörlerde bir hareketlenme yaşandığını görüyoruz. Artık doğum günleri, bebek mevlütleri, nişan, kına geceleri bile farklı bir ihtişamda geçtiğini düşünürsek, gayet iyi paralar kazanabilirsiniz.

Eğer dikiş ile aranız iyi ise muhtelif modellerde çantalar tasarlayarak sosyal medyada ve internet sitelerinde oldukça güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Sizin tasarladığınız ve emek verdiğiniz ürünleri başkalarında görmek ise size bambaşka bir haz verecektir. Yaptığınız çantaların müşterileri çeken tarzda  fotoğraflarını çekmeniz de büyük artılar getirecektir. Maliyetini ve emeğinizi iyi hesaplamalı, kar edeceğiniz rakamlarda fiyatlarını belirlemelisiniz. Ancak unutmayınız ki çok yüksek fiyatlar müşterilerinizin uzaklaşmalarına sebep olabilir. Eğer eliniz çabuk ve hızlı biri iseniz çantalarınızı konsinye halinde mağazalara da verebilirsiniz. Ancak elinizin çabuk olması kadar temiz ve kaliteli iş çıkarmanız da büyük önem taşımakta.

Günümüzde yaşamak, idame ettirebilmek, hayatımızı standartlar çizgisinde tutmak bile bir hayli zor. Ek gelir için çalışmayı düşünmeniz ise fevkalade yerinde bir karar. Boş zamanınızı en iyi şekilde değerlendirir iken ayrıca maddi kazançta elde edeceksiniz. Üstelik istediğiniz zaman dilimlerinde, eviniz konforunda. Gelirinizi arttırmanın yolu ise çok daha fazla çalışmak, daha fazla zamanınızdan vermektir. Bugün binlerce hanımımız ek gelir için çalışmakta, hem kendi hem de aile bütçesine destek olmaktadır.

Siz hangi işi yapmak istersiniz?


Yatırımcı Arıyorum

kobi vadisi

Yorumunuz