Fatura Ödeme Merkezi İş Fikri

Çalışan yada çocukları olan insanlar, dışarıya çıkmak istemiyorlar. Bu işlerle uğraşmak istemeyenler için online fatura ödeme hizmeti yapılıyor. Fatura tahsilat yada fatura ödeme merkezi olarak artık her yerde yaygın durumda olarak bulunuyor. Elektrik, su, telefon gibi faturaların tahsilatını gerçekleştirmek için kurulan fatura ödeme merkezi açarak komisyon alarak kazanç sağlanmaktadır. Değişik bu iş fikrini girişimci bir harekete geçirmek isteyenlere 24 aya varan taksit olanakları yatırımcılara sunuluyor. Maddi olanakları yetersiz olanlar için cazip yatırım imkanlar ile yatırımcılar destekleniyorlar. Beş bin dolarlık franchise bedeli ile bankaların teşvik desteklerinden yararlanarak iş fikirini hayata geçirebilme olanakları sunuluyor.

Fatura ödeme iş fikrini illa ofis açarak gerçekleştirmek zorundalığı olan bir iş değildir. Bulunduğunu yerden, evden yada işten de bu iş fikrini gerçekleştirilebilmektedir. Fatura tahsilat merkezini, fatura ödemeleri sorun halinde olan yada sıkıntı yaşanılan bölgelerde açılması gelirin yüksek olması demektir.

 • Fatura ödeme merkezi nasıl açılır?

Bayilik, prosedür olması gereken veya nakit para, program ücreti yada kurulum ücreti bulunmayan sıfır sermaye ile kurulabilecek iş olanaklarından biridir. Büyük oranlarda sermaye, kurulum araç-gereç ve sözleşme belgelerine ihtiyaç duyulmaz. Belirli süre yürütülmek için çaba sarf ettikten sonra olmadığını anladığınız da sıfır zarar ile sonlandırabilirsiniz. Kolay ve rahat iş olan fatura merkezi kurumu gerçekleştikten sonra vazgeçenlerin sayısı oldukça azınlıktadır.

 • Gerekli olan araç – gereçler

 • Akıllı/sabit telefon
 • İntenet bağlantısı
 • Bilgisayar
 • 20 m2 iş yeri/dükkan
 • İşini iyi yapan 1 personel yeterli olacaktır

Her alanda bu iş fikrini kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz. Bakkal, büfe, internet cafe ve evlerinizde dahi bu işi ek gelir olarak yapabilme imkanlarına sahipsiniz. Kendi işimin patronu olmak istiyorum diyenler için sıfır sermaye, risk ve sınırsız kariyer planları yapabileceğiniz iş fikri olarak baz alınabilir. Kendine güvenen çalışma performansı yüksek ve hitap yeteneğine sahip güvenilir insanların kolaylıkla para kazanma ve geçim kaynağı haline getirebilecek işlerden biri fatura ödeme merkezi. Fatura tahsilat merkezi kurulacak iş kapasitesi arttırılarak para kazanmak için iş yeri haline getirilebilinir ve bayilik verecek kadar büyüme sağlanabilir.

İnançla ve işini iyi yaparak gelişimi ve ilerleme sağlanacak kadar önü açık bir iş fırsatıdır; fatura ödeme ve tahsilat merkezi.

Gelen faturalara komisyon payını ekleyerek hizmet verebilir ve kar elde edilebilinir. Sıfır masrafınız olan bu işte komisyon direk olarak kar amaçlı olacaktır. Fatura ödeme merkezlerinde banka sistemleri ve bayilik üzerinden ödenip ödendiğine dair fiş kesilebilinir. Müşteri memnuniyeti bu iş alanında da önemli konulardandır. Müşterilere güven algısını oluşturduktan sonra iş faaliyetleri o kadar artacaktır. Sorunsuz şekilde fatura ödeme ve tahsilat merkezlerinden işlemler gerçekleştirilerek müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır.


[Toplam:18    Ortalama:4.2/5]

Fatura Ödeme Merkezi İş Fikri adlı makalemizi değerlendirmek ister misiniz?

instagram kobivadisi

kobi vadisi

Yorum(1)

 1. Cevap yaz
  Ç@K@L GİRİŞİMCİ yorumu:

  ARKADAŞLAR ŞUANDA YENİ FATURA ÖDEME MERKEZİ AÇTIM VE FAAL DURUMDADIR YARDIMCI OLABİLMEK ADINA HERTÜRLÜ AKLINIZA TAKILAN SORU VE CEVAPLARINIZ İÇİN BEKLERİM HEM MAKALELERİMDE AÇIKLADIM HEMDE SORULARINIZ CEVAPLANIR…

Yorumunuz