Adıyaman Subaşı Çiğköfte Bayilik

Adıyaman Subaşı Çiğköfte Bayilik Bilgileri

Bayilik Şartlarımız:

Subaşı Çiğköfte, kaliteli ve helal çiğ köfte üretimi ile insanımıza hizmet etmeyi kendisine misyon kabul etmiş ve Türkiye’nin farklı yerlerinde bayiler açarak büyümeye devam eden bir firmadır.

Kendi işinizi kurmak istediğinizde Subaşı Çiğköfte’ye gönül rahatlığıyla bayilik sistemine başvurabilirsiniz.

Kendinize bir dükkan bulup iç tasarımını tamamladıktan sonra Subaşı Çiğköfte’den toptan ürün siparişi vererek müşterilerinizle buluşturabilirsiniz. Bayilik veya isim hakkı adı altında herhangi bir ücret talep edilmezken açılış süresince gerekli destek firma personeli tarafından verilmektedir.

Paket içeriği: Açılışa özel çiğköfte, her ayın 15’inde +%50 bedava çiğköfte desteği

Bayilik ürünleri: Çiğköfte dolabı, Çalışma tezgahı, masa sandalye. tabela ve diğer görseller.

İşyeri özellikleri: İşlek cadde, giriş dükkan

Kurulum süresi: 15 gün

Girişimcide aranan özelikler: Güvenilir ve güler yüzlülük

Marka tercih nedeni: Kaliteli, hijyenik, sağlıklı, kazançlı ve uygun fiyat

Görüşmelerin işleyişi: Ön görüşme, yer tespiti, bayilik onayı


Adıyaman Subaşı Çiğköfte Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 25,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 800TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 15,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 7,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 20,000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam

YouTube video player

Adıyaman Subaşı Çiğköfte Hakkında Bilgiler

Sektör Çiğ Köfte
Firma Unvanı -
Yetkili Kişi Mehmet Delikan
Kuruluş Yılı -
Adres Sanayi Mah. 60145 Cadde No:70 Şehitkamil / Gaziantep

Kobivadisi.com tarafından, Adıyaman Subaşı Çiğköfte firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Etsiz çiğ köfte sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden ve sürekli gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olmak istiyorsanız, Subaşı çiğköfte'ye hoş geldiniz.

Çiğ köfte üretimi hususunda 10 yılı aşan deneyimin son temsilcisi olan Adıyaman Subaşı Çiğköfte, uluslararası kalite standartları dahilinde üretim yapan tesisi, geniş şube ağı ve eş zamanlı paket servis çözümleri ile damak tadınıza hitap eden en kaliteli ürünleri, siz değerli lezzet tutkunlarının beğenisine sunmaktadır. Etsiz çiğ köfte sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden ve sürekli gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olmak istiyorsanız, Subaşı çiğköfte'ye hoş geldiniz. Markalaşma sürecine çok büyük önem vererek, sürekli yapılan iletişim çalışmalaryla da şubelerine destek olmaktadır.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Son yılların en kazançlı sektörü olan çiğköfte yatırımcılarının yüzlerin güldürmüş ceplerini de doldurmuştur. Uygun franchise şartları ve yatırımcısının her zaman yanında olan köklü markalar ile sektör canlanmış ve büyümüştür. Markaların şubelerine her konuda yardım etmesi, ihtiyaçlarını sorunsuz gidermesi ve daha fazla kazanması için birçok etkinlikler düzenlediği markalar yatırımcıların odak noktası olmuş, sektöre güveni sağlamıştır.

Ciddi oranda büyük kazançlar sağlayan yatırımcılar ise birden fazla şube sahibi olurken bazı markalarda yurtdışına açılma şansı da bulmuşlardır.

Çiğköfte sektöründeki kazançları Türkiye ekonomisine katkısı tartışılmaz bir gerçek olup, kendi işini kurmak isteyen birçok yatırımcıya da ekmek teknesi olmuştur.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Çiğ köfte üretimi hususunda 10 yılı aşan deneyimin son temsilcisi olan Adıyaman Subaşı Çiğköfte, uluslararası kalite standartları dahilinde üretim yapan tesisi, geniş şube ağı ve eş zamanlı paket servis çözümleri ile damak tadınıza hitap eden en kaliteli ürünleri, siz değerli lezzet tutkunlarının beğenisine sunmaktadır. Markalaşma sürecine çok büyük önem vererek, sürekli yapılan iletişim çalışmalaryla da şubelerine destek olmaktadır.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

%100

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Çiğköfte desteği, kurulum ve açılış aşamasında eleman desteği

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

kalite, hijyenik, lezzet, günlük üretim ve adrese teslim

Adıyaman Subaşı Çiğköfte Bayilik Başvurusu

05323360843Üye: Subaşı Çiğköfte

 

 

Adıyaman Subaşı Çiğköfte Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Adıyaman Subaşı Çiğköfte Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Adıyaman Subaşı Çiğköfte Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Adıyaman Subaşı Çiğköfte Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.