Nar Cloud Kitchen Franchising

Nar Cloud Kitchen Franchising Bilgileri

Nar Cloud Kitchen; geleneksel restoranların oluşturmuş olduğu gereksiz ve ekstra maliyetlere karşı geliştirilmiş olan bir bulut mutfak sistemidir. Yurt dışında yaygın olarak kullanılmakta olan bu sistemi Türkiye’de sizlerle buluşturan ve Akdeniz Bölgesinde ilk kurulan bulut mutfak projesidir.

Bulut mutfak, fiziksel bir restoran veya mağaza yerine sadece online platformlar üzerinden çalışan yeni nesil bir sanal mutfak modelidir. Anahtar Teslim yapılan Franchise Bulut Mutfak sistemiyle; çoklu sipariş platformlarına üyeliklerinizi gerçekleştirip Tek mutfakta 15 ayrı markayla 60 sanal mağaza açmanızı sağlamaktayız. Veya hâli hazırda bir restoran sahibiyseniz ve paket servis cironuzu çok yüksek oranlarda arttırmak isterseniz Nar Cloud Kitchen entegrasyonunu restoranınıza ekleyebilir ve cironuzu katlayabilirsiniz.

Teknik destek altyapımız ve uzman kadromuzla birlikte her adımın takipçisiyiz. Geliştirdiğimiz uygulama ve altyapı ile sorunsuz bir ticaret sizleri bekliyor.


Yatırım Tutarı 400,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 6,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 700,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 100,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 100,000TL
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Nar Cloud Kitchen Franchising Başvurusu

05370578627Üye: narcloudkitchen

 

 

Nar Cloud Kitchen Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Nar Cloud Kitchen Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Nar Cloud Kitchen Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Nar Cloud Kitchen Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.