Arifzade Çiğ Köfte ve Meze Bayilik

Arifzade Çiğ Köfte ve Meze Bayilik Bilgileri

Arifzade Çiğ Köfte ve Meze firması olarak 2018 yılında Osmaniye ilinde kendi adımıza ait açtığımız işletmemizle çıktığımız yolda şu anda 20 şubeye ulaşmanın gururunu yaşamaktayız. Yeni yıl hedeflerimiz içerisinde Türkiye genelinde 100 şubeye ulaşma hedefimiz mevcuttur.

Arifzade Çiğ Köfte ve Meze markamızın temel amacı katkı maddeleri kullanmadan tamamen doğal üretim yaparak müşterilerimize ev yapımı tadındaki ürünlerimizi en iyi şekilde sunmaktır.

Firmamızda Franchise Bedeli ve Kardan Pay almıyoruz. Kurulum paketimizin içerisinde Çiğ Köfte Dolabı, Meze Dolabı, Tabela, Menuboard, Çalışma Tezgahı, Kasa Bankosu, Masa Sandalye Takımı ve Reklam Giydirmelerimiz mevcuttur. Sizlerle ilk görüştüğümüz andan başlayarak dükkan açılış sürecine kadar bütün aşamalarda beraber olmaktayız.

Lokasyon incelemesi, Dükkanın tutulması, Kurulum Süreci, Online Platformların açılışı, Açılış Organizasyonları , Satış Pazarlama Eğitimleri, Personel Eğitimleri gibi başlıkların tamamında ücretsiz destek sağlamaktayız.


Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 30TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 60,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 60,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 160,000TL
Kar Marjı %150
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Arifzade Çiğ Köfte ve Meze Bayilik Başvurusu

5325431938Üye: Arifzade Cig Kofte ve Meze

 

 

Arifzade Çiğ Köfte ve Meze Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Arifzade Çiğ Köfte ve Meze Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Arifzade Çiğ Köfte ve Meze Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Arifzade Çiğ Köfte ve Meze Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.