Harvey Burger Franchise

Harvey Burger Franchise Bilgileri

Harvey Burger franchise almak isteyen girişimcilerden Harvey Burger franchise koşullarına uyum sağlamaları ve yine Harvey Burger tarafından açıklanan Harvey Burger franchise şartlarını karşılamaları beklenir. Harvey Burger franchise alabilmek için yatırımcının girişimcilik kriterlerini karşılaması, başarılı bir kariyere ve yönetim tecrübesine ek olarak Harvey Burger franchise bedeli dahil olmak üzere yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olması gerekir.

Harvey Burger franchise restoran işletmesi açabilmek için Harvey Burger tarafından düzenlenen eğitim programlarına katılım sağlanması, Harvey Burger yetkilileri tarafından onaylanan kriterlere sahip olan restoran alanının bulunması gerekir. Restoranın kolay erişilebilir bir lokasyonda olmasının yanı sıra fiziksel olarak karşılaması gereken özellikler hakkında belirli kurallar geçerlidir. Harvey Burger franchise fiziksel koşullar AVM restoranları ve XL restoranlar doğrultusunda değişiklik göstermektedir.


Harvey Burger Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 2,000,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 2,000,000TL
Kar Marjı %20
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 36 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Harvey Burger Franchise Başvurusu

5307737523Üye: Zeynel Akyol

 

 

Harvey Burger Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Harvey Burger Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Harvey Burger Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Harvey Burger Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.